logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Prievidza, 72 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2208270

Lokalita: Prievidza
Ulica: M. Gorkého
Úžitková plocha: 72 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.09.2021
72 m2
82 990 €

REZERVOVANÉ - PEKNÝ 3 IZBOVÝ BYT ULICA GORKÉHO

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ste rodina a radi by ste bývali na sídlisku sever v tichej lokalite ulice M. Gorkého?

Vaša Realitná ponúka na predaj útulný 3 izbový byt o rozlohe 72m2 na 6 poschodí 7 poschodového zatepleného bytového domu.

LOKALITA:

ponúka mnoho zelene, detské ihrisko priamo pod oknom, škola, škôlka, lesopark, potraviny, drogériu, lekársku starostlivosť a iné.

BYTOVÝ DOM:

pozostáva z troch vchodov a siedmich podlaží. Dom je kompletne zrekonštruovaný, od zateplenia strechy cez zateplenie samotného obvodového plášťa bytového domu, nové vchodové dvere a okná a nechýbala ani inštalácia nového elektrického vrátnika.

BYT:

o rozlohe 72m2 tvorí vstupná chodba so skriňou, z ktorej sa vstupuje do detskej izby, do obývačky a do kuchyne s balkónom na juhozápadnú svetovú stravu. Ďalej sa nachádza samostatná toaleta a samostatná kúpeľňa, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou. Najďalej od vchodu je spálňa orientovaná do východnej svetovej strany.

VÝHODY:

LOKALITA, BALKÓN, JEDNODUCHÉ PARKOVANIE

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 72 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 6

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Miron Petráš

zobraziť telefón