logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bánovce nad Bebravou, 141 m², Vo výstavbe ID: 2208161

Lokalita: Bánovce nad Bebravou
Ulica: Malé Chlievany
Zastavaná plocha: 145 m2
Výmera pozemku: 600 m2
Celková plocha: 600 m2
Úžitková plocha: 141 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.09.2021
141 m2
183 900 €

Novostavba RD 4+kk, Bánovce nad Bebravou časť Malé Chlievany- typ MONO B

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Chopte sa neopakovateľnej príležitosti a staňte sa súčasťou výnimočného projektu pre rodinné bývanie - projektu HREŽĎOVSKÉ LÚKYVAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj  rodinné domy vo viacerých alternatívach s možnosťou odpredaja v stave holodom alebo štandard. Úžitková plocha 141 m2, celková zastrešená plocha 145,5 m2. Do domu sa vchádza cez zastrešené závetrie do vstupnej chodby- haly s dostatočným priestorom na vstavanú skriňu a k dispozícii je samostatné WC s umývadlom. Do dennej a nočnej časti domu sa prechádza chodbou. Denná časť je dispozične riešená cez otvorené priestory. Tvorí ju kuchyňa a obývacia izba (vrátane jedálne) s miestom pre osadenie krbovej vložky a s východom na terasu a do záhrady. Z obývacej izby sa dá taktiež prejsť (okrem prechodu z chodby) do nočnej časti, ktorú tvoria 3 izby- spálňa s východom na terasu a do záhrady a 2 detské izby. Medzi izbami je situovaná kúpeľňa s oknom, v ktorej je priestor pre vaňu, sprchu, WC, umývadlo a práčku. Súčasťou domu je garáž pre 1 vozidlo s prechodom do vstupnej chodby- haly, pričom pred domom je možnosť pre 2 parkovacie státia. V cene je pozemok o veľkosti 600 m2, ktorého veľkosť je primeraná  projektu domu. Doplatok za štandard 17.800,- €.


Ponúkame Vám moderné bývanie priamo v lone prírody s jedinečným výhľadom. Toto pohodlné bývanie poskytuje výhody bývania v rodinnom dome v kľudnej okrajovej časti dedinskej zástavby a zároveň imponuje dobrou dostupnosťou priamo do centra mesta Bánovce nad Bebravou.


Veľmi radi sa s Vami stretneme osobne, preberieme všetky vhodné možnosti pri výbere pozemku a rodinného domu. Taktiež je samozrejmosťou bezplatné finančné poradenstvo pri Vašom rozhodovaní. 


Chcete alebo potrebujete svoje nové bývanie, ale práve nemáte podmienky na schválenie hypotéky?


Kúpu pozemkov viac neodkladajte, ceny budú stále iba rásť! Stačí uhradiť od 15% z kúpnej ceny a na zvyšok máte čas niekoľko rokov. K vyplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie v hotovosti, úverom alebo po získaní hypotéky. Nehnuteľnosť je možné aj priebežne splácať podľa svojich možností.


Možná rezervácia až na niekoľko rokov už dnes!!!


Rezervačný poplatok je minimálne 15% z kúpnej ceny nehnuteľnosti.


Ideálne riešenie, ak:


• Potrebujete viac času na získanie hypotéky alebo potrebného obnosu financií


• Máte možnosť výhodne kúpiť, no potrebujete hotovosť ihneď.


Ďalšie informácie  Vám radi poskytneme na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: mangundova@vasereality.sk


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších ponuky nájdete na vasereality.sk.  Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 141 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Ing. Zuzana Mangundová, RSc

zobraziť telefón