logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Rača, 65 m², Novostavba ID: 2208058

Lokalita: Bratislava-Rača
Ulica: Závadská
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.09.2021
65 m2
195 000 €

!NOVINKA! Luxusný 65m2, 2i byt v Rači s krásnym výhľadom,10/12, loggia, NIKÝM NEOBÝVANÝ, NA MIERU PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj absolútnu novinku veľkorysého 2 izbového bytu s loggiou a krásnym výhľadom v Rači na Závadskej ul.
Momentálne prebieha v byte kompletná rekonštrukcia od podlahy až po strop ktorá zahŕňa kompletnú výmenu starých okien za úplne nové vysoko kvalitné plastové okná od firmy Slovaktual ktoré sú vo vysokej kvalite. Vchodové dvere sú dvojfarebné, vyhotovené vo vysokom štandarde od spoločnosti Sherlook, kombinácia antracitová a biela. V celom byte sú menené všetky elektrické rozvody, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie požiadavky náročného klienta na spotrebiče ako aj na počítače, všetky rozvody vody sú úplne nové. Bytový dom bol kompletne zateplený, stupačky v bytovom dome sú všetky vymenené ako aj strecha, ktorá je zateplená. Byt sa nachádza na 10 poschodí z 12 s krásnym výhľadom. Všetky stropy budú sadrokartónové s bodovým LED podsvietením, v oboch izbách budú svetlené LED – rampy s LED osvetlením s možnosťou zmeny intenzity a farby svetla. Interiérové dvere, obklady, a dlažby, kúpeľňa aj WC budú kompletne vymenené za najnovšie talianske vysokokvalitné Gres dlažby a obklady. Pri rekonštrukcii tohoto bytu sme využili služby interiérového designéra. Všetky batérie sú nadštandardné značky Hans Grohe. Byt bude pojeho kompletnej rekonštrukcii pôsobiť ako krásna novostavba dvojizbového priestranného bytu s loggiou, izby sú nepriechodné, samostatná veľká kuchyňa s loggiou a veľmi pekným výhľadom vo vyhľadávanej lokalite v Rači. Pod bytovým domom je novo vybudované detské ihrisko (kolaudácia 2021) v okolí je veľa zelene s bezproblémovým parkovaním.
Pri našich rekonštrukciách používame najkvalitnejšie materiály, najnovšie trendy talianske dlažby a obklady GRES, nemecké parkety, špičkové nové stierky, kompletná výmena rozvodov vrátane revíznych správ, u nás jednoducho nekúpite mačku vo vreci, sami máte jedinečnú možnosť presvedčiť sa už dnes o hĺbkovej rekonštrukcii a kompletnej premene Vášho budúceho bytu na byt Vašich snov.
Byt bude prakticky v stave novostavby.
Nami rekonštruované byty sú vo vysokom štandarde, používame len tie najkvalitnejšie materiály a najnovšie trendy v oblasti bývania.
Predpokladaný termín ukončenia rekonštrukcie je koniec októbra 2021.
V prípade záujmu o obhliadku tohoto krásneho bytu nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0948888111 alebo mailom: info@vykupenie.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 10

Kontaktné údaje

vykupenie.sk s.r.o.

vykupenie.sk s.r.o.

zobraziť telefón