logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hubošovce, 300 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2208045

Lokalita: Hubošovce
Ulica: Hubošovce
Zastavaná plocha: 100 m2
Výmera pozemku: 800 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.09.2021
300 m2
276 000 €

PREDAJ rodinný dom, Hubošovce okr.Sabinov,300m2,2podlaž.,veľká záhrada, rekonštruovaný.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REALITY DOBRÉ RADY  Vám "EXKLUZÍVNE" ponúka na predaj dvojpodlažný,  3 izbový tehlový rodinný dom s garážou na 2 autá a veľkou udržiavanou záhradou s kvetmi, ovocnými a listnatými stromami, tzv. zimnou záhradou s barom a vinnou pivnicou a hospodárskou budovou s podkrovím. Nachádza sa v obci Hubošovce, 14 km od mesta Prešov, v tichom, slnečnom a príjemnom prostredí, na konci „tzv“ slepej uličky, čo zabezpečuje kľudné a nerušené bývanie.
Úžitková  plocha domu je 300m², zastavaná 100², pozemok s rozlohou 800m² vrátane pozemku pod domom, ktorý je podpivničený a vybavený  práčovňou, sušiarňou, pivnicou a skladom.


Súčasťou domu je aj prestrešená terasa na príjemné posedenie, stolovanie a relax, rovnako už aj spomínaná tehlová stavba – tzv. hospodárska budova s 2 miestnosťami so samostatnými vstupmi a podkrovím, postavená na priľahlom pozemku-záhrade. Zaujímavý je aj zeleňou obklopený murovaný „ letohrádok“ na grilovanie, posedenie s priateľmi, stolovanie a pod. Celé okolie domu je skrášlené udržiavanou zeleňou, stromami, kvetmi, posedením v záhrade s veľkou možnosťou relaxu.
Orientácia juhovýchod - vstup do domu z hlavnej prednej časti.


 Vstup do domu a záhrady je chránený elektronickou bránou a okolo celého domu je oplotenie, ktoré v teplých mesiacoch  zakvitá  a vytvára krásne zazelenanú prírodnú stenu. Od vstupnej brány je príjazd ku garáži, kde je vytvorené miesto na 2 autá.


 Interiérové riešenie domu tvorí - prízemie - pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s krbom, kuchyne so špajzou a kúpeľne so sprchovacím kútom a WC.
                                               - poschodie – chodbička, spálňa, detská alebo oddychová izba
                                               - suterén – práčovňa, sušiareň, sklad, šatník. Cez suterén je možnosť vstupu do domu. V obytných miestnostiach sú plávajúce podlahy, v ostatných keramická dlažba, v celom dome plastové okná-farba zlatý dub.


Pre bližšiu predstavu lokality a celkovej plochy pozemku s domov, si prosím pozrite priloženú VIDEOPREHLIADKU.


DOPLŇUJÚCE  TECHNICKÉ  ÚDAJE :


♦ stavebný materiál – tehla + porobetónové tvárnice+ kameň
♦ strecha – pálená krytina Bobrovka
♦ okná  - plastové – zlatý dub
♦ plávajúce podlahy, dlažba
♦ kúrenie + ohrev vody – plynové, kondenzačný kotol JUNKERS
♦ IS – EL – 220V, 380 V
         plynová prípojka
         septik
         vlastná studňa
♦ rekonštrukcia v r.2006 – zateplenie celého domu, aj ostatných uzavretých objektov polystyrénom o hrúbke 7 cm, chodníky, dlažba,vonkajšie osvetlenie                                        celého domu na fotobunku, odvodnenie domu
                                     - interiér-kúpeľňa, podkrovné izby, kuchyňa, podlahy, vstupné dvere, strešné okná.


 V obci Hubošovce sa nachádza – obecný úrad, ZŠ-1-5 roč., MŠ, potraviny, kostol, pošta v najbližších Uzovciach, zdravotné stredisko-Terňa a V.Šariš, kultúrny dom, multifunkčné ihrisko.


Kúpou nový majiteľ získa  príjemné prostredie a pohodu v tomto rodinnom dome, spojenú s relaxom na veľkej udržiavanej záhrade a okolitej prírode. Dom je voľný po dohode s majiteľmi. 


Odporúčam vidieť a v prípade záujmu o obhliadku a ďalšie detailnejšie informácie, ma neváhajte kontaktovať  na tel. čísle  0915 963 784 - Silvia Hudáková.


 


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet terás 1
Výmera pozemku 800 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Dobré rady, s.r.o.

Silvia Hudáková

zobraziť telefón