logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Svätý Jur, 280 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2208038

Lokalita: Svätý Jur
Ulica: Fraňa Kráľa
Zastavaná plocha: 170 m2
Výmera pozemku: 380 m2
Úžitková plocha: 280 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.09.2021
280 m2
399 000 €

Ponúkam na predaj veľký podpivničený dom vo Svätom Juri

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj 5.izbový rodinný dom vo Svätom Juri v tichom prostredí - Žabky.

Svätý Jur je starobylé mestečko, s viac ako 700-ročnou vinohradníckou tradíciou obklopené unikátnymi terasovitými vinohradmi na úpätí Malých Karpát, v bezprostrednej blízkosti Bratislavy. Historické jadro Svätého Jura bolo v roku 1990 vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Nachádza sa len 3 km od Bratislavy.


Výborne dostupná lokalita s minimálnym dopravným zaťažením. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 380 m2. RD bol kolaudovaný v roku 1985, je zateplený, na dome sú drevené okná s izolačným trojsklom so sieťkami. Strecha je šikmá, povala prístupná (1,2m vysoká). Súčasťou domu je garáž pre 1 auto servisným otvorom ( 2 x 1 m ) na podlahe ústiacim do dielne v suteréne.

Úžitková plocha domu je 280 m2, pozemok má 380 m2, terasa 80 m2 a povala pozdĺž celého domu.
Dom je kompletne podpivničený a čiastočne zrekonštruovaný: drevené okná s dvojsklom, betónové podlahy, na ktorých sú koberce.

Dispozičné riešenie:

Podzemné podlažie: ÚP je cca 150 m2 a nachádza sa tu 8 samostatných miestností, ktoré boli využívané, ako skladové priestory, vínna pivnica, dielňa, práčovňa, sušiareň a pracovná kuchyňa, sauna, špajza. V najväčšej miestnosti, ktorá bola využívaná, ako kancelária sa nachádza krb a drevené parkety.Prízemie je veľkoryso priestorovo riešené, každá izba je priestranná. Nachádza sa tu obývacia miestnosť s krbom o rozlohe 50m2, samostatná kuchyňa (16m2), pracovňa domácej pani so šatníkom, hala, kúpeľňa s toaletou a sprchou, a vstupná chodba. Zo vstupnej chodby, ako i z haly je prístupný dvor, kde sa nachádza oddychová zóna domu, ovocné stromy, a skleník. Priestorové rozmery skleníka umožňujú vybudovať 7 m bazén s príslušenstvom pri zachovaní trávnika a oddychovej zóny.

Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, z každej izby je výstup na terasu s krásnym výhľadom na okolie. Terasa má 72m2, a bola využívaná na oddych, a bol tu umiestnený bazén. Izby , ako i chodba sú klimatizované. Na poschodí je samostatná kúpeľňa ( vaňa a sprchový kút) a samostatná toaleta.

Vykurovanie kondenzačným plynovým kotlom , ohrev vody elektrický alt. je možne vyradiť el. a v zimných mesiacoch zohrievať vodu kúrením.

Výborná občianska vybavenosť.

Cena domu vrátane provízie a kompletného servisu RK je: 410 000,- eur.

Bližšie info na t.č.: 0915 777 177


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet terás 1
Výmera pozemku 380 m2
Úžitková plocha 280 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DREAM PROPERTY

DREAM PROPERTY

zobraziť telefón