logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Žemberovce, 4905 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2208002

Lokalita: Žemberovce
Ulica: Mjr Daniela Gondu
Výmera pozemku: 4905 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.09.2021
0 m2
100 890 €

Predaj rodinného domu - Žemberovce (050-12-ERGAa)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

050-12-ERGAa
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Žemberovce. Plocha: pozemku 4905m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Zrekonštruované bolo plynové kúrenie (kotol, rozvody, radiátory).
Je vymenený kompletne rozvod vody, kanalizácie a sanity. V kúpeľni a v kuchyni bol vymenený rozvod elektriny. Strecha je po oprave, nezateká. Komíny sú po rekonštrukcii plne funkčné. Dom je cely podpivničený. Na stenách sú vápenné omietky, v izbách parkety, v kúpeľniach a na chodbách dlažba. V dome je okrem 3 izieb, priestranná kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou a spotrebičmi (plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlna rúra, chladnička) taktiež sa tu nachádzajú 2 zariadené kúpeľne so samostatnými elektrickými ohrievačmi vody + 2x WC.
Murovaná prístavba k domu, dnes slúžiaca ako dielňa, sa dá prerobiť na garáž. Dom je pripojený na centrálny rozvod vody, plynu a 3-fázového prúdu. Všetky inžinierske siete sú funkčné. Má vlastný septik umiestnený pred domom.
Dom sa predáva zariadený, je ihneď voľný a celoročne obývateľný, nachádza sa v pokojnej lokalite so slušnými susedmi. Dvor je po úprave a pripravený na položenie dlažby, poskytuje dostatok priestoru na parkovanie áut. Nehnuteľnosť sa nachádza v intraviláne obce Žemberovce a od okresného mesta Levice je vzdialená 13 km. V blízkosti sa nachádza začiatok turistického ruchu Štiavnických hôr a 3 km od obce je priehrada Lipovina. Počas leta, v slnkom vyhriatej jazernej vode sa dá skvelo okúpať, zaplávať si, ale taktiež rybárčiť a člnkovať. Je tu množstvo turistických trás s možnosťou cykloturistiky a hubárčenia. V obci je plná občianska vybavenosť.

Cena 100 890 €

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 4 905 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Erika Gatyasova

zobraziť telefón