logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Malacky, 33 m², Novostavba ID: 2207750

Lokalita: Malacky
Ulica: neznama
Úžitková plocha: 33 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.09.2021
33 m2
67 800 €

DOKONčENÝ 1. izb.bytík, 33 m2, v NOVOSTAVBE na predaj s parkovacím státím,lokalita Vampíl, 3 km od Malaciek

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TU reality,Radlinského c.14,Malacky ponúka:
https://www.tureality.sk/nehnutelnost/41691/DOKONcENY-1-izbbytik-33-m2-v-NOVOSTAVBE-na-predaj-s-parkovacim-statimlokalita-Vampil-3-km-od-Malaciek.html ( fotky kliknite na linku)
Komplet dokončený tehlový zateplený prízemný 1.izbový bytík o rozlohe 33 m2, nachádzajúca sa v rezidenčno-rekreačnej štvrti Vampíl, ktorá v súčasnosti patrí k najvyhľadávanejším v okrese Malacky. Ideálne pre milovníkov prírody.
Dopravné napojenie umožňuje nákupy v OC Malavia v Malackách (5km), pričom cesta do hlavného mesta zaberie do 20 min (Bory Mall len 25km).
V obytnom dome sa nachádza 10 bytov a jeden obchodný priestor.
Byty sú určené na trvalé bývanie, pričom atraktívna lokalita má zároveň rekreačný charakter. Predstavuje preto aj zaujímavú investičnú príležitosť. Scenériu okolia dotvára jazero, potok a upravený areál wellnesshotela s reštauráciou.
V širšom okolí sú jazdiareň aj golfové ihrisko. Rovinatý pozemok sa nachádza v tesnej blízkosti borovicového lesa.
Ku každému bytu prislúcha 1 parkovacie miesto ( za poplatok) a murovaná uzamykateľná pivnica o výmere 3,2 m2( v cene bytu).
Dispozícia bytu pozostáva z vstupnej haly, z kúpeľne s vaňou, umývadlo, elektrickým kotlom na ohrev teplej vody, toaleta Geberit, veľkorysej kuchyne prepojenej s izbou.
Zdroj tepla je riešený podlahovým vykurovaním vo všetkých miestnostiach. Príprava teplej úžitkovej vody v dome je zabezpečená elektrickým boilerom. Byt.dom je aktuálne napojený na všetky potrebné inžinierske siete – elektrickú energiu, vodovod aj kanalizáciu.
Je okamžite obývateľný, stačí dozariadiť už iba kuchynskú linku.
K bytu je nutné dokúpiť aj jedno PARKOVACIE STÁTIE v cene: 5800 eur, vrátane DPH!
Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Energetický certifikát bude k dispozícii po kolaudácii, v decembri 2021. Mesačné náklady pre 3.člennú rodinu sú odhadnuté na sumu cca 80Eur/mesačne vrátane energií.
V prípade záujmu, prosím, kontaktujte: Diana Novotná +421 41 321 78 00, novotna@tureality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 33 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

TUreality s.r.o.

Diana Novotná

zobraziť telefón