logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Sekule, 180 m², Pôvodný stav ID: 2207283

Lokalita: Sekule
Ulica: Ul. 4.apríla
Úžitková plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.09.2021
180 m2
130 000 €

Rodinny dom v obci Sekule si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Directreal Doma ponúka na predaj 3izbový rodinný dom v obci Sekule.

Rodinný dom postavený z kvádrov je v pôvodnom stave a stojí na pozemku o rozlohe 624m2, dáva tak možnosť novému majiteľovi prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. Zastavaná plocha domu je 125m2. V roku 2014 prebehla rekonštrukcia strechy a boli vymenené plastové okna.

Dispozícia rodinného domu:
Do domu sa dostaneme cez vchodové dvere na chodbičku, z ktorej sa ide do pivničných priestorov a tiež do predsiene, kde sa nachádza jedálenský stôl a hneď za ňou kuchyňa, po pravej strane je ďalšia chodba, z ktorej sú samostatné vstupy do kúpeľne s WC, komory, izby, za ňou sa nachádza ďalšej izba a samostatná obývačka.

Kúrenie je zabezpečené dome prostredníctvom plynových gamatiek. Kotol na plyn aj bojler na ohrev teplej vody sa nachádzajú v pivničných priestoroch. Dom je z 2/3 podpivničený.

Do nehnuteľností sú privedené inžinierske siete (plyn, elektrina, kanalizácia), voda je riešená cez vlastnú studňu, ale je možnosť sa pripojiť aj na obecnú vodu.

Na dvore sa nachádza malý domček, ktorý slúžil v minulosti ako obytná časť pozostávajúca z izby a kuchyňe.

Obec Sekule má kompletnú občiansku vybavenosť – materská škola, základná škola, potraviny. Zdravotné stredisko a lekáreň sa nachádza v susednej obci Moravský Svätý Ján, ktorá je s obcou Sekule priamo spojená.
Výhodou je aj poloha nehnuteľnosti, pretože obec Sekule sa nachádza len 3km od hraničného prechodu Hohenau a cca 3 km od napojenia na diaľnicu D2 - Bratislava - Brno.

Pozrite si virtuálnu prehliadku, ktorá je súčasťou inzerátu na www.directreal.sk ale tiež Vám rada nehnutľnosť ukážem.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 180 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Katarína Štetinová

zobraziť telefón