logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Žemberovce, 150 m², Pôvodný stav ID: 2207260

Lokalita: Žemberovce
Ulica: Mjr. Daniela Gondu
Zastavaná plocha: 100 m2
Výmera pozemku: 4905 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.09.2021
150 m2
102 000 €

Hľadáte rodinný dom neďaleko mesta Levice?

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

F032-12-DEUHa.
Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 3- izbový rodinný dom v obci Žemberovce - 13 km od Levíc. Bol skolaudovaný v roku 1968 o rozmeroch 10x10 m. Je v pôvodnom stave, zrekonštruované bolo plynové kúrenie (kotol, rozvody, radiátory). Je vymenený kompletne rozvod vody, kanalizácie a sanity. V kúpeľni a v kuchyni bol vymenený rozvod elektriky. Strecha je po oprave, nezateká. Komíny sú po rekonštrukcii plne funkčné. Dom je celý podpivničený. Na stenách sú vápenné omietky, v izbách parkety, v kúpeľniach a na chodbách dlažba. V dome je okrem 3 izieb, priestranná kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou a spotrebičmi (plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlna rúra, chladnička) taktiež sa tu nachádzajú 2 zariadené kúpeľne so samostatnými elektrickými ohrievačmi vody + 2x WC.
Murovaná prístavba k domu - dnes slúžiaca ako dielňa -sa dá prerobiť na garáž. Dom je pripojený na verejný rozvod vody, plynu a 3-fázového prúdu. Všetky inžinierske siete sú funkčné. Má vlastný septik umiestnený pred domom. Pozemok má 4905 m2 z ktorej 3799 m2 je vedený v katastri, ako orná pôda ležiaca už v extraviláne obce.
Dom sa predáva zariadený je ihneď voľný a celoročne obývateľný. Dvor je po úprave a pripravený na položenie dlažby, poskytuje dostatok priestoru na parkovanie áut. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo v obci Žemberovce a od okresného mesta Levice je vzdialená len 13 km. Navyše sa v blízkosti nachádza začiatok turistického ruchu Štiavnických hôr, v blízkosti 3 km je priehrada Lipovina, kde sa dá plávať , rybárčiť a člnkovať. Veľký pozemok môže slúžiť na chov oviec, prípadne iných úžitkových zvierat.
V rámci občianskej vybavenosti obce sa tu nachádzajú potraviny COOP Jednota, Zdravotnícke centrum, lekár, zubár, lekáreň, kultúrny dom, ZDŠ-škola, škôlka, reštauračné zariadenia, penzión, Slovenská pošta a pod.
Ak Vás táto ponuka zaujala, srdečne Vás pozývam na obhliadku.

Cena : 102 000 €

Telefón: 0950 103 136
E-mail:denisa.uhorova@finanzpartner.sk

Naša cena je konečná bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. V cene je už zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a aktívna pomoc pri vybavovaní úveru.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 4 905 m2
Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Finanzpartner reality Professional s.r.o.

Denisa Uhorová

zobraziť telefón