logo reality.sme.sk

Pozemky, záhrada, Trnava, 300 m² ID: 2207087

Lokalita: Trnava
Ulica: Kamenný Mlyn
Výmera pozemku: 300 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.09.2021
0 m2
38 000 €

TIMA Real - Krásna záhrada Kamenný Mlyn

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V zastúpení ponúkame veľmi peknú záhradu s murovanou chatkou vo vyhľadávanej lokalite Kamenný Mlyn. Chatka je postavená z tehly, komplet podpivničená, rozmery 4,5x4 m, rozmery pozemku 7,5x 35 m. Elektrina na záhrade, spoločná studňa, suché wc, pred záhradou potok využívaný na závlahu. Ovocné a okrasné stromy, kríky, kvety... Príjemný susedia.
Táto záhrada vám prinesie oázu pokoja do uponáhľaného života.

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 300 m2

Kontaktné údaje

TIMA Real, s.r.o.

Renáta Pinčeková

zobraziť telefón