logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Bratislava-Ružinov, 49.40 m², Novostavba ID: 2207014

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Prístavná
Úžitková plocha: 49.40 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.09.2021
49,4 m2
199 180 €

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PRI DUNAJI V PRÉMIOVOM PROJEKTE - 1 IZBOVÝ BYT, 49,4 M2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

POSLEDNÉ 1 IZBOVÉ BYTY V PONUKE!


Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj nadštandardné byty a ateliéry v pripravovanom projekte Prístavná 1 situovanom vo vyhľadávanej mestskej časti, v Ružinove. Komplex zložený z dvoch blokov, rezidenčného a kancelárskeho, je dielom oceňovaného bratislavského štúdia AVK Architects. Súčasťou rezidenčnej časti je 95 nadštandardných bytov a ateliérov, ktoré svojim dispozičným riešením a veľkorysými výmerami ponúknu svojim obyvateľom unikátne a komfortné bývanie s výhľadmi na Dunaj z perspektívy Zimného prístavu. 

VYSOKÝ (NAD)ŠTANDARD BYTOV:

Každý byt sa predáva vo vysokom štandarde, ktorého súčasťou je stropné chladenie ako účinnejšia alternatíva klimatizácie, či externé hliníkové žalúzie. V cene bytu je aj pivničná kobka. Byty sú veľkometrážne a sú navrhnuté tak, aby disponovali dostatkom úložného priestoru. Poskytujú pocit väčšieho priestoru a vzdušnosti v podobe vysokých stropov.

POPIS LOKALITY:

Lokalita s potenciálom, ktorá je súčasťou novovznikajúceho bratislavského downtownu s vynikajúcou dostupnosťou do všetkých častí mesta a na diaľnicu D1.

Projekt umiestnený v bezprostrednej blízkosti bratislavského Zimného prístavu bude patriť do zóny rozširujúceho sa nového downtownu. Developer počítal s nasledujúcim zatraktívnením Prístavnej ulice, s úpravou nábrežia a rozvojom blízkeho okolia. Bratislavské nábrežie ako jedna z najatraktívnejších lokalít sa postupnou revitalizáciou stáva najdôležitejším mestským verejným priestranstvom. Navyše, miesto, ktoré je len na skok od bratislavských business a administratívnych centier s rýchlym napojením na diaľnicu D1 zvyšuje záujem o bývanie nielen u mladých, dynamických ľudí, ale stáva sa lákavým pre všetky kategórie. 

----------------------------------------------

BYT B1.606, 1-IZBOVÝ, 6. NP., PLOCHA INTERIÉRU: 41 m2 , BALKÓN 6,6 m2, KOBKA 1,8 m2.

CENA: 199.180 eur 

K bytu je možné dokúpiť si parkovacie miesto v garáži za 22.000 / 24.000 eur.

-----------------------------------------------

Ponuka bytov je limitovaná. V prípade záujmu prosím kontaktujte predajcu:

Mgr. Adriána Kminiaková

+421 917 525 744, adriana.kminiakova@brothersreal.com


www.brothersreal.com


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 49,4 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

BROTHERS

Mgr. Adriana Kminiaková

zobraziť telefón