logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hliník nad Hronom, 272 m², Pôvodný stav ID: 2206618

Lokalita: Hliník nad Hronom
Ulica: Kamenárska
Zastavaná plocha: 716 m2
Výmera pozemku: 3268 m2
Celková plocha: 408 m2
Úžitková plocha: 272 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.09.2021
272 m2
Cena na vyžiadanie

Dvojgeneračný rodinný dom s investičným pozemkom, Hliník nad Hronom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Hliníku nad Hronom, na pozemku s celkovou plochou 3 268 m2, vo veľmi dobrej lokalite na bývanie. V septembri 2021 bola na dome prevedená rekonštrukcia strechy hydroizolačným systémom FATRAFOL, inak je dom v pôvodnom stave z roku 1976 a vyžaduje si rozsiahlejšiu rekonštrukciu. Dispozične pozostáva z dvoch nadzemných podlaží (2 samostatných trojizbových bytov), murovaných z tehál (každé s plochou 136 m2) a tvorené obývacou miestnosťou, dvoma izbami, kuchyňou, špajzou, chodbou, kúpeľňou, WC a lodžiou. Podlažia sú oddelené žulovým schodiskom. Podzemné podlažie z monolitického betónu pozostáva z garáže s montážnou jamou, dielne, pivníc, kotolne, práčovne, sušiarne a komory. Kúrenie: ústredné na plynový kotol, doplnené o kachľovú pec. Voda je z vlastnej kopanej studne a zároveň z verejného vodovodu. Odpad je riešený septikom s trativodom. K domu patrí hospodárska stavba využívaná na chov malých hospodárskych zvierat a ako sklad náradia. K ponúkanej nehnuteľnosti nie je vydaný energetický certifikát. Výhody: rovinatý a slnečný pozemok rozdelený na predzáhradku, dvor a záhradu, ktorej zadná časť môže neskôr slúžiť ako investícia pre ďalší stavebný pozemok. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, blízkosťou okresného mesta a liečebných termálnych kúpeľov Sklené Teplice, ako aj jednoduchou a rýchlou dostupnosťou na R1.

Cena nehnuteľnosti: v RK. K dispozícii je podľa dohody, nie je zaťažená žiadnymi ťarchami. Je možná aj výmena za dvoj alebo trojizbový byt s doplatkom v obci Hliník nad Hronom. Majiteľ nehnuteľnosti si vyhradzuje právo predať ju záujemcovi s najvýhodnejšou ponukou.

Súčasťou ponuky je bezplatné hypotekárne poradenstvo, zabezpečenie služieb katastrálneho servisu, znaleckých posudkov, poistenia nehnuteľnosti, protokolárneho odovzdania vrátane prepisu energií.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 047 978 alebo na e-maile: mbreal.mbreal@gmail.com. ID ponuky: 327.

MB REAL, Námestie Matice slovenskej č. 404/9, 965 01 Žiar nad Hronom

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet lodžií 2
Výmera pozemku 3 268 m2
Úžitková plocha 272 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Miloš Krátky

Ing. Miloš Krátky

zobraziť telefón