logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Hradište, 600 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2206608

Lokalita: Hradište
Ulica: neznama
Úžitková plocha: 600 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.09.2021
600 m2
53 000 €

Snívate o chalupe na úplnej samote? Tak táto chalúpka je pre Vás ako stvorená o výmere 600m2 v lone prírody obce Hradište

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TU reality Vám ponúka na predaj túto rozprávkovú chalupu na úplnej samote v katastrálnom území obce Hradište v okrese Poltár.
Chalupa prešla v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou celého interiéru a exteriéru vrátane dreveného oplotenia. Nehnuteľnosť má zastavanú plochu 157m2 pozemok je mierne svahovitý. Chalupa pozostáva zo 4 veľkých izieb a veľkej kuchyne, skladu a klembovej pivnice v prízemí. V dvoch izbách sa nachádzajú umývadlá. Na chodbe samostatné WC. Na prízemí je menšia kúpeľňa s vaňou.
Vykurovanie je riešené krbovými kachľami. Voda je napojená z vlastnej studne s pitnou vodou. Nová elektroinštalácia. Vysporiadaný pozemok čo je veľké plus v tejto lokalite. Samotná chalupa sa nachádza v prekrásnom prostredí Hradišských vrchov, vzdialená len 4 km od obce Hradište a 20 km od okresného mesta Poltár. Príjazdová cesta je úzka kamenistá lesná cesta ktorú majú v najbližšom období rekonštruovať. Chalupa je v lone krásnych lesov s výskytom divej zveri lemujúce pasienky sú vhodné na chov oviec.
Energetický certifikát nebol predložený. Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom TU reality Vám zabezpečíme kompletný právny servis a prevedieme Vás aj katastrálnym konaním. Tak isto uhrádzame aj poplatok za vklad do katastra. Bližšie informácie Vám poskytneme na pitonakova@tureality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 600 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

TUreality s.r.o.

Denisa Pitoňáková

zobraziť telefón