logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hrubý Šúr, 136 m², Novostavba ID: 2206459

Lokalita: Hrubý Šúr
Ulica: nezadane
Zastavaná plocha: 193 m2
Výmera pozemku: 576 m2
Úžitková plocha: 136 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.09.2021
136 m2
245 000 €

STAVIAME! NOVOSTAVBA v SUPER LOKALITE 4izb. RD s garážou Hrubý Šúr Viac na: https://www.zoznamrealit.sk/staviame-novostavba-v-super-lokalite-4izb-rd-s-garazou-hruby-sur-476925

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 4i tehlový SAMOSTATNE STOJACI MODERNÝ prakticky riešený rodinný dom v novovybudovanej lokalite, 6km od Senca, HRUBÝ ŠÚR.
Ponúkame na predaj nízkoenergetické 4 izbové domy novostavby jednopodlažných rodinných domov v obci Hrubý Šúr, okres Senec, postavených na pozemkoch od 562m2 do 606m2. Novostavby sa nachádzajú v zastavanom území obce, v novej lokalite kde sa stavia 6 rodinných domov, z vlastným vstupom a betónovou cestou.
Dispozícia domu: vstupná chodba kde sa nachádza aj vstup do garáže, samostatné WC, po pravej strane dve samostatné izby s výstupom na pozemok, spálňa s výstupom na zastrešenú vybetónovanú terasu, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou a samozrejme výstup na terasu. V kuchyni je vytvorený priestor na špajzu, samostatnú alebo ako súčasť kuchyne. V chodbe na ľavej strane sa ďalej nachádza technická miestnosť a kúpelňa s WC, sprchovým kútom, vaňou a umývadlom.
Zastavaná plocha 193,1m2, úžitková plocha 136,6m2, terasa 23m2, garáž 17,9m2.
Vyhotovenie holodomu: samostatný dom, nepodpivničený, železobetónová základová doska-izolácia proti vlhkosti s rovnou strechou (oceľová stropná doska so zateplením, hydroizoláckou a štrkovým lôžkom), stavba: tehla Heluz 30cm, zateplenie 15cm, Okná plastové vo farbe antracit 7-komorové, 3 sklá, vnútro vápenno-cementové omietky, potery, el.rozvody, kúrenie podlahové teplovodné s plynovým kotlom Viessman so zásobníkom na TUV, prepríprava na krb, v prípade požiadavky za doplatok vieme zabezpečiť aj prípravu na alarm, klimatizáciu a iné.... Odovzdanie v stave holodomu: omietky, potery, sadrokartónové stropy, vypínače, zásuvky, základná maľba na bielo, fasáda, zateplenie, vydláždené 2 parkovacie státia, betónová terasa, pletivové oplotenie z troch strán. Dom je napojený na vodu, elektriku, plyn, optiku Telecom, kanalizáciu, ktorá zatiaľ nie je napojená ale je pripravená hneď na napojenie (kanalizácia v štádiu riešenia obce), zatiaľ bude dom napojený na 12m3 žumpu. Veľkou výhodou je garáž, ktorá je súčasťou rodinného domu.
V tejto novovzniknutej lokalite je vybudovaná prístupová cesta, chodníky, zelený pás aj osvetlenie.
Začiatok stavby rodinných domov: 06/2021
Dokončenie kolaudácia rodinných domov: 06/2022
Energetický certifikát A0
Obec Hrubý Šúr má kompletnú občiansku vybavenosť: škola, škôlka, obecný úrad, reštauračné zariadenia, dobrá autobusová dostupnosť do Senca a iných okolitých obcí. Od najbližšieho okresného mesta Senec vzdialená 7km.

CENA: 245.000,- eur

Cenník posledných domov na predaj:
4. dom číslo 4, pozemok o výmere 576 m2, cena: 245.000,- eur - VOĽNÝ
5. dom číslo 5, pozemok o výmere 562 m2, cena: 245.000,- eur - VOĽNÝ

V prípade otázok alebo obhliadky ma neváhajte kontaktovať Hašáková Judita.
CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ.
V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU, SAMOZREJME BEZPLATNE!


Viac na: https://www.zoznamrealit.sk/staviame-novostavba-v-super-lokalite-4izb-rd-s-garazou-hruby-sur-476925

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 576 m2
Úžitková plocha 136 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

maxxreality.sk, s.r.o.

Judita Hašáková

zobraziť telefón