logo reality.sme.sk

Reštauračné, Tekovské Lužany, 100 m², Pôvodný stav ID: 2206015

Lokalita: Tekovské Lužany
Ulica: Nezadaná
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 16.09.2021
100 m2
Cena dohodou

Na prenájom nová zariadená kaviareň v Tekovských Lužanoch

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom kompletne vybavenú, zabehnutú kaviareň (bar) v obci Tekovské Lužany. Kaviareň sa nachádza v samostatnej budove pri hlavnej ceste v smere na Nové Zámky. V súčasnosti je kaviareň mimo prevádzky. Budova bola kompletne zrekonštruovaná s novou prístavbou, taktiež s terasou vo dvore a pri ceste. Kaviareň disponuje s vlastným parkoviskom. Interiér je nový a štýlovo zariadený, počet miest na sedenie cca 40m2 a terasa cca 30m2. Samotné priestory s rozlohou cca 100m2 pozostávajú z hlavnej prevádzkovej časti (ktorá je delená na 2 samostatné priestory a bar), terasy, kuchyne, skladov, kancelárie a 2x toalety. Ku kaviarni je možnosť po dohode si prenajať aj kompletne vybavenú voľne stojacu bunku (stánok) , ktorá je vybavená kuchyňou pre rýchle občerstvenie. Celá prevádzka je plne vybavená, (viď. foto) je schopná znovu otvoriť bez akýchkoľvek investícií.
Kaviareň je možné prenajať s celým svojím zázemím, vrátane komplet dokumentácie, zoznamom dodávateľov, mena, know - how, tovaru, nábytku a príslušenstva, ale aj bez vybavenia.
Výhodu je veľmi dobrá poloha (hlavný ťah), nové kvalitné zariadenie a príslušenstvo, nová budova s parkoviskom, konkurenčná výhoda v obci a v okolí, možnosť rozšírenia druhu podnikania (pizza, kebab, hamburger, cukráreň atď...)

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

BM reality

Mgr. Patrik Brnák

zobraziť telefón