logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Martin, 66 m², Novostavba ID: 2205521

Lokalita: Martin
Ulica: Rupeldtova
Celková plocha: 75 m2
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.09.2021
66 m2
Cena na vyžiadanie

Byty Ruppeldtova: Na predaj 3 izbový byt I3 s balkónom, v novostavbe, Martin - širšie centrum

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predstavujeme Vám nový developerský projekt "Byty Ruppeldtova", nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta Martin, konkrétne na ulici Ruppeldtova, podľa ktorej je projekt aj pomenovaný.


Ponúkaný 3 izbový byt II.C_I3 má celkovú výmeru 74,81 m2 (podlahová plocha bytu 66,47 + 7,07 balkón+ 1,27 m2 pivnica), nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží zo 4. s výťahom.


Zámerom tohto developerského projektu je vybudovať moderný bytový komplex, pozostávajúci zo šiestich bytových domov, celkom so 60 - timi bytovými jednotkami, 5 - timi komerčnými nebytovými priestormi, vrátane dostatočného počtu vnútorných a vonkajších parkovacích miest, spolu 6 garáží a 76 parkovacích miest.


V prvej etape výstavby a predaja, ide o dva bytové domy Ruppeldtova I.A a Ruppeldtova II.C.


Bytový dom I.A pozostáva z ôsmich bytových jednotiek (z čoho 6 je dvojizbových a 2 byty na najvyššom ustúpenom podlaží sú trojizbové) a dvoch komerčných nebytových priestorov a Bytový dom II.C pozostáva z jedenástich bytových jednotiek (z čoho 5 je dvojizbových a 6 bytov je trojizbových), z toho 3 byty na prízemí majú predzáhradky.


V ponuke sú 2-izbové a 3-izbové byty, ktoré sa predávajú vo vyhotovení s vyšším stredným štandardom zahŕňajúcim vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere, omietky stien a stropov vo vyššom štandarde, laminátové parkety, dlažbu, obklad a sanitu.


V Bytovom dome I.A máte na výber máte z dvoch typov dvoj izbových bytov vo výmerách 45,66m2 alebo 66,13 m2.


V Bytovom dome II.C máte na výber z dvoch typov dvoj izbových bytov vo výmerách 38,20 alebo 44,23m2 ( tieto byty na prízemí majú predzáhradku 25m2).


Projekt vďaka svojej výnimočnej lokalite, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá zahŕňa v pešej dostupnosti niekoľkých minút školy, škôlky, potraviny, nákupné centrum, reštaurácie, a tiež nemocnicu, polikliniky a iné zdravotnícke zariadenia.


Na križovatke ulíc Ruppeldtova – Na Bystričku, bude vybudovaná nová zastávka MHD, vzdialená 1 min. od bytových domov.


Realizácia 1. etapy projektu bude zahájená na jeseň 2021 a termín ukončenia je predpokladaný na jar 2023.


V prípade záujmu o viac informácií ma kontaktujte: Mgr. Milan Valušek, tel. 0904 742 743, mail: valusek.m@bubyreality.sk, alebo na stránke bytyruppeldtova.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 66 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 3

Kontaktné údaje

Buby reality, s.r.o.

Mgr. Milan Valušek

zobraziť telefón