logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Senohrad, 100 m², Pôvodný stav ID: 2205338

Lokalita: Senohrad
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 1640 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.09.2021
100 m2
57 000 €

Na predaj dva rodinné domy na pozemku 1640 m2, Senohrad, okres Krupina

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj dva staršie gazdovské domy na slnečnom pozemku s výmerou 1640 m2 v obci Senohrad. Domy sú v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Na pozemku sa okrem vodovodu nachádzajú dve studne. Obec Senohrad leží v údolí riečky Litava v Krupinskej planine. Nadmorská výška stredu obce je 592 m n. m., rozloha chotára 1 520 ha. Administratívne je obec začlenená do okresu Krupina, od ktorej je vzdialená 16 km východným smerom. Do Zvolena je to z obce 24 km severným smerom, Veľký Krtíš je vzdialený 20 km južne. V obci sa križujú cesty II/526 (Hontianske Nemce – Podkriváň) a II/527 (Zvolen – Veľký Krtíš). Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 53 33 03– Sitová Ivona.

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank, Poštová banka, Prima banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 53 33 03, Ivona Sitová, BBreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 640 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

BB - REALITY, s.r.o.

Ivona Sitová

zobraziť telefón