logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Smolenice, 99999999.99 m², Pôvodný stav ID: 2204967

Lokalita: Smolenice
Ulica: Jahodník
Úžitková plocha: 99999999.99 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
100 000 000 m2
36 000 €

Na predaj chata s garážou pri Smoleniciach - oblasť Jahodník

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • Ponúkame na predaj chatu s garážou nachádzajúcu sa v Malých Karpatoch v rekreačnej oblasti Jahodník, vzdialenej len 4 km od Smoleníc (okres Trnava). Chata je situovaná v lese - svahovitá oblasť, dostupná autom po asfaltovej ceste a cca 200 m po štrkovej ceste. V blízkosti sa nachádza jaskyňa Driny, Smolenický zámok, vodné nádrže Buková a Boleráz.

Nehnuteľnosť je momentálne neobývateľná a vhodná na kompletnú rekonštrukciu. Zastavaná plocha obytnej časti chaty je 86 m2. Dispozične pozostáva zo štyroch priechodných miestností, kuchyne, kúpeľne a WC. V suteréne je dreváreň a sklad. Garáž je plechová, nachádza sa blízko chaty na rovinatom pozemku a má rozlohu 15 m2. Pozemok pod chatou a garážou je v prenájme od Lesy SR. Chata je napojená na elektrinu, vodu a odpad riešený trativodom.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: 36.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Andrea Horváthová - 0904 327 102

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 100 000 000 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Andrea Horváthová

zobraziť telefón