logo reality.sme.sk

Pozemky pre rodinné domy, Chrastné, 752 m² ID: 2204869

Lokalita: Chrastné
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 752 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.09.2021
0 m2
65 000 €

Na predaj slnečný pozemok v obci Chrastné

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 752m2 vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Chrastné.

Obec sa nachádza iba 15km od Košíc v doline Chrastianského potoka a rozprestiera sa v tichom prostredí obklopenej prírodou.

Samotný pozemok je na začiatku dediny Chrastné. V hornej hranici prístupovej cesty sú IS siete ( elektrika, obecná voda ), ktoré sú vzdialene od pozemku približne 50m.

Pozemok ponúka možnosť výstavby rodinného domu rôzneho charakteru nakoľko rozmer pozemku je 15m x 29m bez prístupovej cesty (s prístupovou cestou 19,3m x 29m ) Podľa aktuálnych podkladov všetky potrebné orgány povoľujú výstavbu rodinného domu na ponúkanom pozemku.

Obec sa vyznačuje skvelou dostupnosťou do Košíc, bohatou vybavenosťou v podobe Základnej školy, matriky, pošta, potraviny, Dobrovoľný hasičský zbor. V susednej obci všeobecný lekár.

Kúpna cena pozemku je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pozemok je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 - Váš certifikovaný realitný maklér Tomáš Székely.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 752 m2

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Tomáš Székely

zobraziť telefón