logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hurbanova Ves, 100 m², Pôvodný stav ID: 2204550

Lokalita: Hurbanova Ves
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 196 m2
Výmera pozemku: 907 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.09.2021
100 m2
120 000 €

TOREA - PREDAJ RD - HURBANOVA VES

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vo výhradnom zastúpení ponúkame starší rodinný dom v obci Hurbanova Ves, okres Senec. Dom je v pôvodnom stave na pozemku vo výmere 907 m2, úžitková plocha domu je 99 m2. Jedná sa o prízemný dom s prístavbami za domom.

Dispozičné riešenie - priestranná predsieň, kuchyňa s komorou, 3 spálne a kúpeľňa spojená s WC a komory za domom. Základy domu sú betónové, obvodové murivo aj priečky sú z tehál. Strop nad prízemím je drevený trámový, strecha je sedlová. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Za domom sa na nachádza garáž. Pozemok je prístupný z dvoch strán.

Dom napriek nevyhnutnej rekonštrukcii má výbornú polohu, nachádza sa v strede obce. Výborná dostupnosť - 10 minút autom do okresného mesta Senec, 40 minút do BA a TT. Daná lokalita je pokojná a výhodná pre trvalé bývanie ako aj rekreáciu.

Kúpu je možné financovať prostredníctvom HÚ. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté aj hypotekárne poradenstvo – zabezpečíme pre Vás najvýhodnejší úver na financovanie kúpy nehnuteľnosti. To všetko vo vlastnej réžii na základe licencie na finančné sprostredkovanie v oblasti úverov s dlhoročnou praxou (finančný agent NBS a člen siete sprostredkovateľov spoločnosti INSIA) a osobnej spolupráce s pobočkami bánk.

Naše viac ako 20-ročné skúsenosti na realitnom trhu v Bratislavskom kraji Vám určite prinesú kvalitné služby. Veríme, že ich oceníte podobne ako títo klienti v našom krátkom prezentačnom videu: https: youtu.be pETfziLrH6M

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 907 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

TOREA reality, s.r.o

Ing. Danica Tomašových

zobraziť telefón