logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vinosady, 100 m², Pôvodný stav ID: 2204545

Lokalita: Vinosady
Ulica: Modranská
Výmera pozemku: 798 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.09.2021
100 m2
200 000 €

TOREA - PREDAJ RD S VEĽKOU ZÁHRADOU - VINOSADY

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom (štvorec s ihlanovou strechou) v obci Vinosady, okres Pezinok. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 798 m2, ktorý tvorí veľká záhrada a predzáhradka(328 m2) s potenciálom poskytnutia potrebného súkromia a odhlučnenia od hlavnej cesty. Za domom nie je žiadna výstavba, čo umožňuje pekné výhľady na lúky a polia. Dom bol postavený v roku 1964. Pozostáva z pivnice (pol domu), prízemia, a neobytného podkrovia. Disponuje teda celkovo s 3 samostatnými izbami a priestrannou vstupnou halou a chodbou, s kuchyňou plnou denného svetla (JZ orientácia), samostatné WC, kúpeľňa a schody na povalu.

V obci Vinosady je základná občianska vybavenosť a kompletnú vybavenosť Vám ponúka okresné mesto Pezinok, ktoré je vzdialené 5 min. autom (do 5km).

Kúpu je možné financovať prostredníctvom HÚ. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté aj hypotekárne poradenstvo – zabezpečíme pre Vás najvýhodnejší úver na financovanie kúpy nehnuteľnosti. To všetko vo vlastnej réžii na základe licencie na finančné sprostredkovanie v oblasti úverov s dlhoročnou praxou (finančný agent NBS a člen siete sprostredkovateľov spoločnosti INSIA) a osobnej spolupráce s pobočkami bánk v Pezinku.

Naše viac ako 20-ročné skúsenosti na realitnom trhu v okrese Pezinok Vám určite prinesú kvalitné služby. Veríme, že ich oceníte podobne ako títo klienti v našom krátkom prezentačnom videu: https: youtu.be pETfziLrH6M

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 798 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

TOREA reality, s.r.o

Ing. Danica Tomašových

zobraziť telefón