logo reality.sme.sk

Obchodné, Prešov, 200 m², Pôvodný stav ID: 2201656

Lokalita: Prešov
Ulica: 17. novembra
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 11.09.2021
200 m2
1 200 € mesačne

Odstúpenie zabehnutej Reštaurácie HVIEZDA, 200 m2, ul. 17. novembra

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

CASSOVIA REALITAS Vám exkluzívne ponúka na odstúpenie zabehnutú Reštauráciu HVIEZDA, nachádzajúcu sa v Prešove, na frekventovanej ulici 17. novembra, priamo oproti Prešovskej Univerzite.

Budova, v ktorej sa nachádza reštaurácia bola postavená v 60tych rokoch minulého storočia a za 60 rokov existencie sa reštaurácia HVIEZDA stala významným miestom kultúrneho a akademického života v Prešove. V minulosti bola jednou z dokopy troch reštaurácií, ktoré sa prevádzkovali v meste Prešov a je zároveň najdlhšie sústavne fungujúcou reštauráciou v meste.

Reštaurácia je veľmi dobre situovaná, je zabehnutá a v prevádzke. Odstupuje sa kompletne zariadená so všetkým vybavením. Reštaurácia sa nachádza na prvom poschodí Obchodného centra, kde je veľký pohyb obyvateľov, najmä študentov a návštevníkov univerzity, nachádzajú sa tu tiež predajňa First Day, lekáreň, predajňa Donut a nočný bar.

Je tu možnosť využitia priestoru reštaurácie aj na akýkoľvek iný účel, či už ako obchodný priestor, priestor služieb alebo administratívny priestor, napr. ako sídlo firmy.

Dispozícia:
V hlavnej časti sa nachádza vstupná hala, kaviareň a salónik s celkovou kapacitou cca 100 miest na sedenie, obslužná časť s pultom, kuchyňa, sklady, toalety pre zamestnancov, dámske a pánske toalety pre hostí. Vonku sa v letných mesiacoch prevádzkuje letná terasa s kapacitou cca 20 miest na sedenie s možnosťou rozšírenia.

Zariadenie prevádzky sa odstupuje v kompletnom stave - stoličky, stoly, kávovary, umývačky riadu, plynové sporáky, rúry, chladničky, miešačka cesta, elektrický krájač, pulty s umývadlami, mikrovlnná rúra, mraziace boxy. Celý zoznam zariadenia a materiálu je k dispozícii k nahliadnutiu.

Pre návštevníkov reštaurácie je tu možnosť bezproblémového parkovania do 30 m od budovy.

Reštaurácia HVIEZDA si za 60 rokov svojho fungovania vybudovala kvalitné meno, postavenie a svoju klientelu. Organizovali sa tu rôzne veľké akcie, svadby, večierky a oslavy pre uzavretú spoločnosť.

Reštaurácia sa odstupuje z osobných dôvodov, bez skrytých a utajovaných nedostatkov, všetky interné čísla a výkazy sú pri vážnom záujme k nahliadnutiu.

Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Ing. Katarína Kočíková - 0905 190 720 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Ing. Katarína Kočíková

zobraziť telefón