logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Skalica, 99999999.99 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2201306

Lokalita: Skalica
Ulica: Centrum
Výmera pozemku: 349 m2
Úžitková plocha: 99999999.99 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
100 000 000 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj rodinný dom v tesnej blízkosti centra mesta Skalica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v meste Skalica, v tesnej blízkosti historického centra. Čiastočne podpivničený dom je murovaný, z časti so sedlovou strechou a povalou, na prístavbe domu je rovná strecha a terasa. Má obytné prízemie a jedno poschodie, kuchyňu, kúpeľňu, tri WC a oplotenú záhradu.

Rodinný dom je situovaný na pozemku o veľkosti 349 m2. A to v dobre dostupnej lokalite mesta, s dostatočným parkovaním. V blízkosti sa nachádzajú služby, obchody, rodinné domy, bytovky, nemocnica, reštaurácie, či historické centrum. Dom je napojený na elektrinu, plyn (plynové kúrenie), vodu, kanalizáciu, internet. Zastavaná plocha predstavuje 175 m2. Rodinný dom je po rozsiahlej rekonštrukcii. Vymenené okná, repasované dvere a doplnené nové interiérové dvere, nové omietky a sadrokartónové stropy, nový kotol, nové vykurovanie, odpady, vybudovaná nová kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, kuchyňa s novou kuchynskou linkou, nové nerezové zábradlie na schodisku, výmena krytiny a rekonštrukcia konštrukcie strechy, podlahy, nové rozvody vody, aj rozvody elektriny, nová terasa. Na záhrade, ktorá je kompletne oplotená murovaným plotom je pripravená terasa s kamenným obkladom.

Dispozícia • Vstup do domu je cez podbránie, ktoré môže slúžiť aj ako garážové státie, z bočnej strany domu je plotová bránka na ďalší vstup do domu. • Prízemie: Vstupná chodba do tvaru písmena „L“, vstupná hala z dvornej časti s posedením, schodisko, jedna priestranná kúpeľňa, tri samostatné WC, kuchyňa a štyri samostatné obytné izby. • 1. poschodie: Veľká obytná miestnosť, vstup na terasu a možnosť dokončiť ďalšiu terasu s pekným výhľadom na historické centrum.

Výhodou nehnuteľnosti je možnosť využitia, z dôvodu výbornej lokality, na bývanie spojené s podnikaním, alebo ako samostatný objekt na podnikanie. Ďalšou výhodou je už prevedená výrazná rekonštrukcia, dostatok parkovacích miest. Ihneď k nasťahovaniu.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: Kontaktujte nás

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - grandreality@centrum.sk

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 349 m2
Úžitková plocha 100 000 000 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Bc. Dáša Vlková, RSc.

zobraziť telefón