logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Poprad, 51 m², Pôvodný stav ID: 2198534

Lokalita: Poprad
Ulica: Suchoňova
Úžitková plocha: 51 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.09.2021
51 m2
127 999 €

Novostavba 2-izbový byt Poprad-Nový Juh

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AstonReal ponúka na predaj v meste Poprad, novostavbu bytov v bytovom dome Barbora a Merťuky. Bytový dom Barbora je už skolaudovaný. Vo výstavbe sa pokračuje stavbou bytového domu Merťuky, byty už tiež v ponuke. Bytový dom sa nachádza na ul. Suchoňovej. V ponuke sú rôzne byty 2-izbové,3-izbové a 5-izbové. Byty sa predávajú bez kuchynskej linky. V cene je zahrnuté ukončenie podláh, sanity a obklad, vchodové bezpečnostné dvere, interiérove dvere s obložkami. Vzory a farby si klient môže vybrať buď z ponúkaného štandardu, alebo aj nadštandard. V cene bytu je pivničná kobka s rozlohou cca 1,8 m2. V každom byte je balkón. Rozmery bytov a orientácie sú rôzne. K bytu je nutné si zakúpiť buď vonkajšie parkovacie miesto , alebo garážové parkovanie.
Dispozícia stavby je navrhnutá v siedmych nadzemných podlažiach a jednom podzemnom podlaží. Na 1.PP sa nachádza parkovanie automobilov, schody a výťah. Na 1.NP sa nachádza parkovanie, ktoré je čiastočne kryté a čiastočne nekryté, technické a skladovacie miestnosti, pivničné kobky, hlavné vstupy do objektu pre obidve sekcie so schodiskami a výťahmi. Na 2.NP až 6.NP sú umiestnené samotné bytové jednotky so schodiskom a výťahom. Na ustúpenom 7.NP sa nachádzajú ďalšie bytové jednotky s veľkými terasami, schodiská a výťahy. Výšková časť objektu je ukončená plochou strechou.
Financovanie: Svoj nový byt je možné platiť z vlastných zdrojov, alebo hypotekárnym úverom, ktorý Vám vieme vybaviť.
1. rezervačná záloha vo výške 1.000,-€ pri podpise Rezervačnej zmluvy
2. splátka 15% pri podpise Zmluvy o budúcej Kúpnej zmluve
3. splátka 85% pri kolaudácii
V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať. Pri osobnom stretnutí vieme poskytnúť mnoho ďalších podrobnejších informácií.
Viac informácií získate na t.č. 0905 980 652 alebo mailom: topoliova@astonreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 51 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 6

Kontaktné údaje

AstonReal s.r.o.

Angelika Topoliová - Poprad

zobraziť telefón