logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Levice, 170 m², Novostavba ID: 2198488

Lokalita: Levice
Ulica: Levice
Výmera pozemku: 839 m2
Úžitková plocha: 170 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.09.2021
170 m2
359 000 €

Luxusná, zariadená novostavba rodinného domu, časť Levice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj luxusnú a kompletne zariadenú novostavbu rodinného domu v prímestskej časti mesta Levice na pozemku o celkovej výmere 839 m2.
Dom bol postavený v roku 2017 z materiálu tehla, eurookná, drevené dubové podlahy v celom dome, vyhrievaný vnútorný bazén s terasou, v kuchyni veľká kuchynská rohová linka so vstavanými elektrospotrebičmi, mramorová kúpeľňa, šatníky....dom je vhodný k okamžitému nasťahovaniu bez ďalšej investície!
Dom pozostáva : vstupná chodba so šatníkom, samostatná toaleta, 60 m2 veľká obývačka spojená v jeden celok s kuchyňou a jedálňou, 3 samostatné izby a jedna je s veľkým šatníkom, honosná kúpeľňa a kotolňa s práčovňou, vnútorný vyhrievaný bazén s vykurovanou terasou s posedením.
K domu patrí na dvore krásna menšia udržiavaná okrasná záhradka, vonkajšie posedenie s grilom, prístrešok pre tri autá o výmere 80 m2 a altánok.
Na dome sú zavedené všetky IS : elektrika, plyn, voda a čistička OV. Kúrenie je v dome riešené podlahové na plyn s mesačnými nákladmi cca 60 eur.
Pri vážnom záujme na cene dohoda možná!
Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 839 m2
Úžitková plocha 170 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Eva Forgáčová

zobraziť telefón