logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trnava, 160 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2195473

Lokalita: Trnava
Ulica: Kopánková
Výmera pozemku: 437 m2
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.09.2021
160 m2
334 000 €

PREDAJ – KOPÁNKA - Priestranný 5 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, v atraktívnej lokalite na Kopánke.

Kompletná rekonštrukcia bola realizovaná etapovo - v roku 2011 bolo vybudované obytné podkrovie domu, v roku 2019 vymenené nové odpadové, plynové a vodovodné potrubie domu, plynový kotol kúrenia Junkers a zároveň prebehla kompletná rekonštrukcia prízemia domu vrátane zámkovej dlažby na terase a nového záhradného altánku.

Rodinný dom je dvojpodlažný, situovaný v radovej zástavbe domov vo vyhľadávanej tichej lokalite, na peknom slnečnom pozemku o rozlohe 437 m2.
Veľkou výhodou domu je jeho umiestnenie hneď na hranici pozemku, čo umocňuje dojem veľkosti záhrady a zelenej oddychovej časti pozemku nachádzajúcej sa za domom.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie na oboch podlažiach je plynové radiátormi.

Dispozícia domu:
Do domu sa vchádza vstupnou chodbou, z ktorej sa dá vojsť priamo na terasu do záhradnej časti domu. V chodbe sa nachádza vstavaná skriňa roldor, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru. Na prízemí je samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom, obe miestnosti sú vetrané samostatným malým oknom.
Nachádzajú sa tu 2 priestranné obývacie miestnosti (z jednej miestnosti vedie schodisko do podkrovnej časti domu), moderná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, ktorej výhodou je veľké francúzske okno s východom priamo na otvorenú slnečnú terasu, z ktorej sa naskytuje výhľad do upravenej zelenej záhrady. Všetky okná na prízemí majú nové vnútorné žalúzie noc a deň. Za kuchyňou sa nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom, práčkou a ohrevom vody.

Poschodie je klimatizované, s dvomi detskými izbami, ktoré sú zrkadlovo orientované, veľká spálňa so vstavanou skriňou roldor umiestnenou po celej dĺžke steny, spálňa je orientovaná do záhradnej časti. Ďalej sa tu nachádza oknom vetraná priestranná kúpeľňa s vaňou a samostatným WC.

Dominantou záhradnej a oddychovej časti domu je drevený altánok s bazénom. V altánku sú drevené lavice so stolom na zámkovej dlažbe, ktorá ho spája s vonkajšou terasou domu. Za altánkom je otvorená trávnatá plocha prechádzajúca ku kruhovému bazénu o priemere 3.6 m a výške 1.1m.
V záhradnej časti sa nachádza samostatne stojaci praktický sklad na uskladnenie záhradného náradia, bicyklov a iných drobností.

Technické detaily: keramický strop stavby s ideálnymi tepelno-izolačnými vlastnosťami a odhlučnením, škridla TONDACH, strešné okná 5 ks FAKRO – hliník-plast, klimatizácia podkrovia CARIER , vstavané spotrebiče v kuchyni ELECTROLUX (elektrická rúra a varná elektrická doska), umývačka riadu BOSCH.

V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečíme:
Sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis, prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu, sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.
Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 437 m2
Úžitková plocha 160 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Territory Property, s. r. o.

Ing. Marek Bachratý

zobraziť telefón