logo reality.sme.sk

Obchodné, Košice-Nad jazerom, 867 m², Pôvodný stav ID: 2192663

Lokalita: Košice-Nad jazerom
Ulica: Uralská
Úžitková plocha: 867 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 01.09.2021
867 m2
5,2 € m2/mesačne

NA PRENÁJOM - VEĽKÝ 867m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V NÁKUPNOM CENTRE URAL

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Michal Palko z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúka na prenájom obchodné priestory na prvom poschodí v nákupnom centre URAL na Uralskej ulici na sídlisku Nad jazerom.

Video prehliadku si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:
https: youtube.com watch?v=EH7FkCeQ-tk

Ide o novozrekonštruovaný objekt. Je to skvelé miesto na podnikanie. Nachádza sa uprostred sídliska s veľkým pohybom ľudí. V objekte sa nachádzajú prevádzky ako drogéria TETA, potraviny KLASS, kaderníctvo, predajňa s textilom, knižnica, holičstvo a pod.

Výmera priestoru je 867 m2. Predajná plocha má 750 m2 a ďalších 117 m2 tvoria kancelárie, sklad, sociálne zariadenia a ďalšie voľné priestory. Zásobovanie objektu je zabezpečené zo zadnej strany s vlastným vchodom pre personál, v objekte sa nachádza aj výťah. Ide o moderný objekt, s podlahami, oknami, fasádou a atď. K dispozícii je aj dostatok parkovacích miest vo dvore na 50 áut a v blízkom okolí.

Cena priestoru je 5,20 EUR m2 mesačne bez DPH a médií. Média sú merané podružnými meračmi, teda platíte len za vašu skutočnú spotrebu.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: Michal Palko - 0914 700 107 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 867 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Michal Palko

zobraziť telefón