logo reality.sme.sk

Apartmán, Hrabušice, 50 m², Vo výstavbe ID: 2191643

Lokalita: Hrabušice
Ulica: Hlavná
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 31.08.2021
50 m2
83 000 €

Novostavby apartmány Podlesok NP Slovenský raj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Číslo ponuky: 7935 - Ponúkame na predaj NOVOSTAVBY 2-IZBOVÝCH APARTMÁNOV nachádzajúce sa v novom rekreačnom rezorte na okraji obce Hrabušice s výhľadom na NP Slovenský raj. Novoznikajúci rezort je umiestnený na pokojnom mieste obce s možnosťou priameho prístupu do národného parku. IDEÁLNE PRE CYKLOTURISTIKU - od areálu je vo vzdialenosti do 500 m pripravovaná cyklotrasa "Ukrajina" prepájajúca strediská ČINGOV a PODLESOK. Obec Hrabušice je známa ako ideálne miesto pre začiatok peších túr do roklín NP Slovenský raj ako napr. Suchá Belá, Piecky, Kláštorská roklina alebo Prielom Hornádu.

V rámci projektu sa začala realizovať výstavba 4 SAMOSTATNÝCH APARTMÁNOVÝCH DOMOV. Apartmánový dom ponúka 4 jednopodlažné dvojizbové apartmány. Dva sú umiestnené na prízemí a dva na poschodí, všetky so samostatným vstupom. Apartmány je možné zaobstarať v dvoch stupňoch vybavenia (ŠTANDARD, PRO). Veľkosť apartmánu je 49,80 m2 a veľkosť terasy/balkónu je 8,80 m2. Apartmánové domy budú mať moderný design z prírodných materiálov. Výhodou je terasa a jedno parkovacie miesto pre každý apartmán. Stupne vybavenia:

VIDEO PREZENTÁCIA NA ODKAZE: youtu.be/zyvdoyvu6Pk

ŠTANDARD:

murovaná dvojpodlažná stavba, strop medzi podlažiami ŽB stropné panely, zateplené minerálnou vlnou, napojené na elektrickú, vodovodnú a kanalizačnú verejnú sieť. Vonkajšie žalúzie, exteriérové okná v prevedení drevo- hliník, interiérové drevené. Vonkajší kamenný a drevený obklad fasády. Krytina plechová falcovaná, antracitovej farby. Súčasťou každého apartmánu jedno parkovacie miesto.
vykurovanie podlahové elektrické, inteligentná elektroinštalácia základná, diaľkové ovládanie vykurovania
inteligentná elektroinštalácia bude naprogramovaná podľa požiadaviek majiteľa, spustená aplikácia v mobile majiteľa, napojenie na internet, alarm, centrálne vypínanie, simulácia prítomnosti prednastavenýmí svetelnými scénami, centrálne ovládanie pomocou tabletu v obývacej izbe, kamerový exteriérový systém, súmrakový senzor, veterný senzor- ovláda žalúzie pri silnom vetre
drevená podlaha, intérierové dvere, sadrokartónové konštrukcie, interiérový keramický obklad, sanita, kompletné vybavenie kúpelne (držiak na toaletný papier, držiak na kefu, radiátor rebrík)
zámok na vchodových dverách s plávajúcim kódom bluetooth umožňujúci bezobslužné otvorenie
APARTMÁN PRO:

vyhotovanie ako Apartmán Štandard + časť interiéru
kuchynská linka vrátane spotrebičov (dvojplatnička, rúra, chladnička, umývačka riadu š. 450 mm, digestor, drez)
elektrický krb Klarstein, svietidlá, skrinka TV
vetranie s rekuperáciou lokálne, drevený obklad stropu, vnútorný kamenný obklad steny a krbu v obývacej izbe
PONUKA PREDSTAVUJE OKREM REKREAČNÉHO VYUŽITIA AJ ZAUJÍMAVÚ INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ. Možnosť dohody na SPRÁVE A PREVÁDZKOVANÍ APARTMÁNOV s cieľom VYŤAŽENIA KAPACITY.

CENA: v stupni vybavenie ŠTANDARD 83 000,- EUR bez DPH a v stupni PRO 98 000 EUR bez DPH.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

LAGUNA REALITY, s.r.o

Ing. Martin Karchňák

zobraziť telefón