logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Radošovce, 99999999.99 m², Pôvodný stav ID: 2190365

Lokalita: Radošovce
Ulica: Vieska
Výmera pozemku: 600 m2
Úžitková plocha: 99999999.99 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
100 000 000 m2
179 500 €

Na predaj veľký rodinný dom s pozemkom v obci Radošovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na predaj samostatne stojaci 7-izbový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v obci Radošovce - časť Vieska (okres Skalica). Kompletne podpivničený dom je murovaný s rovnou strechou, má obytné prízemie a jedno poschodie, sedem izieb, kuchyňu, dve kúpeľne, dve WC, dva balkóny a garáž.

Je situovaný na pozemku o veľkosti 600 m2. A to v tichej lokalite obce, na oplotenom pozemku stavaným plotom. Dom je napojený na elektrinu, plyn (plynové kúrenie), vodu z vlastnej výdatnej studne a žumpu. Zastavaná plocha domu je 140 m2 (13 m x 10,75 m). Rodinný dom je v pôvodnom udržiavanom stave z roku 1987. Možnosť kúpiť ho aj plne zariadený (plne funkčné zánovné zariadenie v cene) alebo kompletne vysťahovaný. Náklady na bývanie pre 5 osôb sú 150 € (100 € plyn a 50 € elektrina).

Dispozícia • Pivničné priestory: Kotolňa a ďalšie štyri miestnosti. • Prízemie: Vstupná chodba, vstupná hala, schodisko, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa (16,8 m2), obývačka (24 m2), spálňa (11 m2), šatník so vstupom na záhradu (11 m2), vstup do garáže a pivnice, garáž (17 m2) s montážnou jamou. • 1. poschodie: Hala, obývačka (28,5 m2) s balkónom, spálňa (16,8 m2), tri detské izby (3 x 11,20 m2) z toho jedna s balkónom, kúpeľňa, samostatné WC.

Pozemok je obdĺžnikového tvaru (o rozmere 20 m x 30 m), do záhrady je vstup samostatnou bránou (možnosť parkovať tri autá vo vjazde do záhrady, v garáži ďalšie státie). Záhrada je upravená, zatrávnená, nachádzajú sa tu ovocné stromy, dva murované hospodárske domčeky (vhodné ako skladové priestory). Kľudná ulica, pekná lokalita obce, bezproblémoví susedia. V obci Radošovce je dostatočná občianska vybavenosť - materská škola, základná škola, potraviny, pošta, zubár, lekár, reštaurácie, pohostinstvo, či obchody. Autobusové spojenie do okolitých miest Senica, Skalica, Holíč, Myjava. Dobrá dostupnosť do Skalice, Holíča aj Senice.

Výhodou nehnuteľnosti je možnosť vytvorenia ďalšej bytovej jednotky, na prvom poschodí vo veľkej obývačke sú pripravené rozvody. Teraz využívané prízemie aj prvé poschodie ako jedna bytová jednotka, ale možnosť k užívaniu poschodia ako samostatnej jednotky. Ihneď k nasťahovaniu.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena 179.500 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - grandreality@centrum.sk

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 100 000 000 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Bc. Dáša Vlková, RSc.

zobraziť telefón