logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Strážske, 115 m², Pôvodný stav ID: 2188851

Lokalita: Strážske
Ulica: Zámočnícka
Zastavaná plocha: 115 m2
Výmera pozemku: 1598 m2
Úžitková plocha: 115 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.08.2021
115 m2
1 €

Na predaj rozľahlý pozemok s domom v Strážskom (N051-12-JOHA)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

N051-12-JOHA
Zverejňujeme iba aktuálne ponuky.

Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality ponúka na predaj pozemok s domom v meste Strážske.

Hľadáte starší dom s veľkorysým pozemkom, aby ste ho zrekonštruovali podľa vlastných predstáv? Táto nehnuteľnosť môže byť pre vás výbornou voľbou.

Dom v pôvodnom stave, sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 1598m2. Ten je rozdelený na nádvorie o výmere 463m2 so zastávanou plochou 115m2, záhrada s ovocnými stromami o výmere 1020m2. Dom je postavený z pálenej tehly, nachádzajú sa v ňom predsieň, priechodová chodba, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností: kuchyňa, 2 izby (spálne), kúpeľňa s WC a komora. Strecha domu je ihlanová - krytina eternit.

Nehnuteľnosť je momentálne odpojená od energií, všetky inžinierske siete sú pri pozemku, prípadne v dosahu pozemku (vrátane kanalizácie).
Rozmery: šírka 17m dĺžka 112m.

Mesto Strážske je križovatkou 3 okresných miest: Michalovce, Humenné a Vranov nad Topľou, čo tiež robí túto nehnuteľnosť výborným strategickým miestom pre vaše podnikanie.

VÝHODY:
- výborná lokalita
- dom vhodný na dokončenie podľa vlastných predstáv
- výborná občianska vybavenosť

HOĎTE STAROSTI S PREDAJOM ALEBO KÚPOU VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI NA NAŠE PLECIA

Sme realitná kancelária pôsobiaca v rámci celého Slovenska, svoju pečať chceme zanechať aj na Zemplíne, v meste Humenné a blízkom okolí. Vďaka nám si už množstvo ľudí našlo svoj nový domov, alebo sa s radosťou rozlúčili so svojou nehnuteľnosťou, aby tam, kde oni končia, niekto iný začal snívať svoj sen o ideálnom bývaní. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv.

V prípade záujmu ma kontaktujte...
Váš maklér

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 1 598 m2
Úžitková plocha 115 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Nové bývanie

Jozef Haraščák

zobraziť telefón