logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Prievidza, 59 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2188522

Lokalita: Prievidza
Ulica: Energetikov
Úžitková plocha: 59 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 26.08.2021
59 m2
459 € mesačne

PRENÁJOM - veľký 2izb. byt - Energetikov Sever Prievidza

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Prenajmem veľkometrážny 2-izbový byt po úplnej a predcíznej rekonštrukcii, všetko je spravené nanovo. Byt sa nachádza v Prievidzi, na sídlisku Sever(Kopanice) na ulici Energetikov na 4 poschodí bez výťahu. K dispozícii velká lodgia, špajza/šatník s olicovým regálom a štandardná pivnica. Byt je príjemný,veľmi svetlý, veľký, prakticky vyriešený a čistý. Perfektné občianske vybavenie, z kuchyne pozeráte cez borovicový park na školu, v blízkosti obchody, podnik na kávu/pivko do 3 minút pešo.
Byt je vybavený bezpečnostnými dverami,komplet hrubozrnnými omietkami,je zariadený úplne novými kvalitnými nabytkami a spotrebičmi - indukčnou varnou doskou 380 elektrolux, vstavanou rúrou elektrolux, digestor elektrolux, veľká chladnička s mrazničkou , práčka. V kuchyni sa nachádza kvalitná moderná kuchynská linka v celkovej dĺžke 3 m + 1.6 m, stôl stoličky, luster, v obývacej izbe je kvalitná komplet podsvietená obývacia stena, konferenčný stolík, kreslo-leňoska. V nádhernej kúpeľni s OKNOM veľký el. radiátor s termostatom, zabudovaná práčka, kvalitné kúpeľňové skrinky,podsvietenie...
Parkovanie pred bytovým domom bezproblémové. Prijemní susedia.

Nájom pre 2 osoby je 459 €/mesiac vrátane energií. Nástup možný od polovice septembra(realizujú sa dokončovacie práce na byte).
Pri nástupe do nájmu sa platí, nájom, a 2 mesačná kaucia(depozit) vratná pri skončení nájmu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 59 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Vyriešime s.r.o.

Vyriešime s.r.o.

zobraziť telefón