logo reality.sme.sk

Vidiecky dom, Rudnianska Lehota, 100 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2185895

Lokalita: Rudnianska Lehota
Ulica: Rudnianska Lehota
Zastavaná plocha: 129 m2
Výmera pozemku: 715 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.08.2021
100 m2
134 000 €

DMPD real Vám ponúka na predaj dom s pozemkom v obci Rudnianska Lehota .

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DMPD real Vám ponúka na predaj dom s pozemkom v obci Rudnianska Lehota o rozlohe 715m2. Dom sa nachádza v intraviláne obce s obecnou prístupovou cestou až k pozemku. Dom disponuje dvomi časťami.
Vrchná časť obsahuje dve priestranné spálne, kuchyňu, obývačku s krbovými kachľami a kúpeľňu s WC a sprchovým kútom. Z kuchyne je vchod priamo na terasu kde je možné vychutnať si obed priamo z kuchyne prípadne z parkoviska rovno vyložiť nákup do chladničky.
Spodná časť má vlastný samostatný vchod a disponuje kuchynkou, jedálenskou časťou s krbom (10 KW), kúpeľňou s vaňou a samostatným WC. Z jedálenskej časti vedú schody na poschodie kde sú tri postele ale je možné vymyslieť aj nejaké sedenie.
Súčasťou domu je aj dielňa pre domácich kutilov. V záhradnej časti je zastrešená letná kuchynka vybavená plynovou rúrou, sporákom aj umývadlom. Je možnosť aj parkovania auta. Na konci záhrady je altánok s gaučovým sedením. Z altánku vedie bránička a mostík do obecného lesa. Kúsok od altánku je funkčná udiareň a 24 kubíková nádrž ktorú šikovný kutil vie prerobiť aj na bazén prípadne využitie na dažďovú vodu ktorá sa dá použiť na polievanie záhrady alebo prírodné jazierko. Súčasťou záhradnej časti pozemku je aj po domácky vyrobený gril s mramorovou platňou, lavica so stolom na sedenie, latrína, funkčná miešačka, fúriky a dve čerpadlá.
Dom disponuje aj pivnicou v ktorej sa nachádza 125 L bojler na teplú vodu a uzáver vody. Každá miestnosť v dome je vykurovaná či už plynovým kúrením alebo krbovým. TV je k dispozícií v jednej z vrchných spálni a funguje na set-top-box s predplatenou kartou. Internet zavedený nie je. Dom sa predáva tak ako je uvedené na fotografiách či už v obytnej alebo záhradnej časti.
Cena za nehnuteľnosť je 134.000 €
Vieme pomôcť aj vybavením Hú u nás v kancelárií.
Pre akékoľvek informácie nás neváhajte kontaktovať na čísle 0944 750 753

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 715 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DMPD s.r.o.

Dana Vidová

zobraziť telefón