logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Radošovce, 396 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2184877

Lokalita: Radošovce
Ulica: Vieska
Zastavaná plocha: 339 m2
Výmera pozemku: 780 m2
Úžitková plocha: 396 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.08.2021
396 m2
250 000 €

REZERVOVANÉ - Rodinná vilka s viacerými bytovými jednotkami, s vlastnou vinárničkou, krásnou kaskádovou záhradou a rekonštruovanou stodolou.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný rodinný dom „rodinnú vilku“ s viacerými bytovými jednotkami, s vlastnou studňou, vinárničkou, kaskádovou záhradou a rekonštruovanou stodolou. Táto ponuka je vhodná nielen pre veľkú rodinu, ale aj pre vinárov, podnikateľov, nakoľko celý objekt poskytuje multifunkčné využitie. Veľkou výhodou je aj druhá prístupová cesta k vrchnej časti pozemku. Dom sa ponúka aj so zariadením.

Dom je „staršou novostavbou“ nakoľko z pôvodnej prednej časti domu sa zachovali len kamenné základy – ktoré tvoria dnes pivničné priestory, na ktorých sa postavil nový dom a v dvorovej časti sa zanechal pôvodný murovaný skelet, ktorý sa nadstavil o podkrovnú časť. Súčasťou prednej časti domu je aj garáž, do ktorej je vjazd priamo z ulice a z druhej strany garáže je vstup na dvor.
Konštrukcia domu – PORFIX /bez zatepľovania/, Okná: 250 000 € – drevené, v podkroví sú aj strešné okná a zabudovaná klimatizácia. Všetky kúpeľne aj toalety sú presvetlené a vetrané oknami. Dvere - drevené vrátane zárubní. Podlahy: na prízemí v prednej časti domu je podlaha z ručne vyrábanej dlažby, vo WC a kúpeľniach dlažba, v jednej izbe – drevená palubovka, na chodbách a v ostatných izbách plávajúca podlaha.

Kúrenie - plynový kotol PROTHERM. Ohrev vody prostredníctvom bojlera /plyn/. Celé prvé podlažie má podlahové kúrenie + v kúpeľni je rebrinový radiátor. V kuchyni sa nachádza pôvodná pec na tuhé palivo, ktorá bola renovovaná. Druhé podlažie má všade umiestnené radiátory. Voda – vlastná studňa vo dvore, ktorá je napojená na dom. Odpady – septik pred domom. /kanalizácia v obci nie je/. Elektrina 220/380. V dome – telefónna prípojka – možnosť optického pripojenia. Strešná krytina – škridla.

DOM
zastavaná plocha: 339m2
podlahová plocha domu: 396 m2
celková výmera pozemku : 780 m2
orientácia: východ, juhozápad

Dispozícia
Prízemie – pozostáva z predsiene, chodby, kuchyne s jedálňou a pieckou, obývacej izby, kúpeľne s rohovou vaňou, samostatné WC a schodiska. Súčasťou prízemia je aj garáž.

2NP – schodiskom sa vchádza do haly /knižnice/, z ktorej je vstup do 3 samostatných izieb, z toho 1izba má balkón otočený smerom do dvora, ďaľej sa tu nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC

Pivnica – časť domu je podpivničená. Vstup do pivnice je chodby prízemia cez schodisko, na ktorom sú umiestnené vstavané skrine. Pozostáva z 2 veľkých pivničných miestnosti. V jednej z nich je umiestnený kotol a bojler.

Samostatná bytová jednotka so vstupom z dvora – pozostáva z 2 miestností a kúpeľne so sprchovým kútom a s WC. Vo vstupnej miestnosti je zabudovaná kuchynská linka. V druhej miestnosti je klimatizácia. Podlahy – dlažba.

Podkrovná bytová jednotka so vstupom z dvora – pozostáva z 1 veľkej miestnosti prepojenej s kuchyňou, z kúpeľne s rohovou vaňou a samostatného WC.

Exteriér – exteriér dvoru tvorí vybudovaný drevený prístrešok, nad vstupom do bytovej jednotky, teraska so vstupom do domu, studňa , vinná pivnica s miestnosťou na príjemné posedenie , kaskádovitá záhrada a rekonštruovaná stodola s výrobňou /miestnosťou so samostatným vstupom z dvora a toaletou./ Celý dvor aj predný vstup do domu a garáže je vybudovaný zámkovou dlažbou.

Lokalita
Obec má dobrú občiansku vybavenosť - školu, škôlku, potraviny, poštu, zubára, lekára, reštaurácie, pohostinstvo. Autobusové spojenie do okolitých miest Senica, Skalica, Holíč, Myjava. V okolí Malých Karpát sa nachádza aj veľa turistických chodníkov, vodopádov, hradov či zrúcanín. Smolenický zámok, jaskyňa Driny, Mohyla M.R. Štefánika či vyhliadka na Bradle a veľa iných krásnych miest pre relax, šport či oddych.

Cena
250.000 Eur (cena je vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu)

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 780 m2
Úžitková plocha 396 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

AMIS REAL s.r.o.

Ing. Jana Kobelárová

zobraziť telefón