logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trávnica, 75 m², Pôvodný stav ID: 2182325

Lokalita: Trávnica
Ulica: Veľká strana
Výmera pozemku: 443 m2
Úžitková plocha: 75 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.08.2021
75 m2
36 000 €

Výhradný predaj RD - 2 izbový v Trávnicí

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Dávam do pozornosti všetkým záujemcom, ktorí obľubujú vidiecky štýl bývania.


Táto nehnuteľnosť Vám dáva možnosť zachovať si svoj pôvodný ráz, nakoľko v nej nájdete zdravé drevenné trámy, vchodové drevenné dvere aj pôvodné okná,


murivo je nepálená tehla, nech Vás neodradí "ošarpanosť" nehnuteľnosti v ktorej sa nebýva 30 rokov, pretože sa jedná o zdravý dom.


Pozemok je tak akurát - 443 m2.


Dom je napojený na všetky IS, platí sa udržiavací poplatok, alternatíva vody je studňa.


Pozostáva z 2 priestranných izieb, kuchyne, špajzy.


Na povalu sa dostanete veľkým drevenným rebríkom.


Ak máte záľubu v repasovaní drevenných častí domu, tak tu sa nájdete. Na drevenných trámoch je dobré aj to, že nie sú zafarbené ani ničím natreté.


Som Vaša maklérka pre danú lokalitu, rada sa Vám budem venovať pri osobnej obhliadke.

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 443 m2
Úžitková plocha 75 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

FinProfit REAL

Ľubica Pánisová

zobraziť telefón