logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Skalica, 99999999.99 m², Pôvodný stav ID: 2180590

Lokalita: Skalica
Ulica: Centrum
Výmera pozemku: 284 m2
Úžitková plocha: 99999999.99 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
100 000 000 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj rodinný dom s lukratívnou polohou v historickom centre Skalice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa priamo v historickom centre kráľovského mesta Skalica. Dom je pôvodný, vhodný na bývanie, rekonštrukciu, podnikanie alebo ako investícia. Situovaný je v radovej zástavbe na pozemku o rozlohe 284 m2. Zastavaná plocha domu predstavuje 159 m2.

Predmetný rodinný dom je poschodový so sedlovou strechou, čiastočne podpivničený, napojený na mestskú vodu, plyn a elektrinu. Potrebné je vytvoriť novú kanalizačnú prípojku. Na pozemku sa nachádza aj studňa s úžitkovou vodou.

Dispozícia: Na prízemí je situovaná vstupná chodba, schodisko, dve samostatné izby, jedáleň, kuchyňa, komora a kúpeľňa. Z kuchyne je vstup na terasu a do pivnice. Na 1. poschodí sa nachádza vstupná chodba, dve samostatné veľké izby, kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Zaujímavá nehnuteľnosť s lukratívnou polohou a krásnym výhľadom, ktorá nebýva často v ponuke, preto odporúčame čo najskôr vidieť naživo.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: DOHODOU

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Andrea Horváthová - 0904 327 102

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 284 m2
Úžitková plocha 100 000 000 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Andrea Horváthová

zobraziť telefón