logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Salgótarján, 83 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2177082

Lokalita: Salgótarján
Ulica: Füleki út
Úžitková plocha: 83 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.08.2021
83 m2
59 990 €

Na predaj veľký trojizbový byt s garážou v pohraničnom meste Salgótarján v Maďarsku

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj veľký trojizbový byt s vlastnou garážou v širšom centre maďarského pohraničného mesta Salgótarján. Byt sa nachádza na treťom poschodí bez výťahu v bytovom dome s 8 bytmi. Dom je oplotený, s vlastným veľkým dvorom, kde sa nachádzajú aj garáže, čo je tiež veľkou výhodou. Leží takmer v centre župného mesta, v tesnej blízkosti nemocnice, no v tichom prostredí, s dobrými susedmi. Byt o rozlohe 83m2 sa skladá z dvoch väčších a z jednej menšej izby, z veľkej kuchyne, spojenej s jedálňou a z priestrannej kúpeľne a chodbovej časti. K bytu patrí aj pivnica a povala, ktorá sa dá využívať na skladovanie rôznych vecí, sušenie šiat, atď. K bytu patrí aj garáž klasickej veľkosti v dobrom stave. Byt je obývateľný aj v súčasnom stave, ale je možné aj ho zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.
Cena bytu spolu s garážou je 59990.- eur


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 83 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 3

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ing. Gyula Illés

zobraziť telefón