logo reality.sme.sk

Iný rekreačný objekt, Vinné, 332 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2176525

Lokalita: Vinné
Ulica: Vinné
Výmera pozemku: 1980 m2
Úžitková plocha: 332 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.08.2021
332 m2
1 €

REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE na predaj, rekreačný pozemok s chatkami, vhodné aj na investíciu

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

003-14-GABA
link:
youtube.com/watch?v=F_GwpyjtTtU
Exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti katastrálneho územia Vinné jazero. Na predaj sú celkovo 2 parcely klasifikované ako zastavaná plocha a nádvorie o výmere: 1982m2.
Na pozemku sa nachádza 6 chatiek a jedna recepcia. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta, ktorá je len cca 10 m od vodnej plochy Vinné.
Pozemok ma aj investičný potenciál a môže slúžiť do budúcna aj ako stavebný pozemok pre chaty prípadne penzión a podobne.
Pozemok s chatkami sa predáva bud´ ako celok alebo je ho možné rozdeliť na viacero parciel.
Pre podrobnejšie informácie kontaktujte makléra.

POPIS: Pozemok
• 1645m2 - pozemok je funkčne určený ako plocha rekreačného územia kde je 5 rekreačných chatiek na pilotoch. Každá z chatiek má rozlohu 40-41 m2. Chatky majú toalety a malú terasu plus dve malé spálne a jednu obývaciu miestnosť s kuchynkou. Štyri chatky prešli rekonštrukciou.
Pozemok 2
Na pozemku 2, ktorý je o rozlohe 335 m2 je menšia budova, ktorá slúži ako recepcia 98 m2 a jedna chatka na pilotoch o rozlohe 31m2. Táto chatka je v pôvodnom stave.


Vinné jazero má výbornú polohu vzhľadom na jednoduchú dostupnosť od mesta Michalovce, ktoré je len 10 minút autom. Nachádza sa 3 minúty od dedinky obce Vinné, ktorá je s kompletnou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tam všetky potrebné úrady, zdravotné stredisko, lekáreň, materská aj Základná škola, sieť obchodov, reštaurácie, kaviarne, amfiteáter a ďalšie vymoženosti. Táto obec a Vinné jazero sú vyhľadávanou turistickou destináciou známou v celej Európe, ktoré sú svojou lokalitou blízko pri Zemplínskej šírave. Na vinnom jazere si príjemne oddýchnete. Je to vhodná lokalita pre tých, ktorí majú radi vodné športy ale aj pre tých, ktorí milujú lesy a prechádzky vo voľnej prírode s krásnym výhľadom na Viniansky hrad.
Vinné jazero priam ponúka očarujúce výlety kde si nájde aj niečo každá veková kategória od detí po seniorov.

Pozemky sú v zastavanom území Vinné jazero, kde sú dostupné kompletné inžinierske siete:
elektrina, plyn, voda, optika.

Sme realitná kancelária BEMI pôsobiaca v rámci celého Slovenska. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vašej nehnuteľnosti, alebo sa len chcete poradiť, kontaktujte ma.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 980 m2
Úžitková plocha 332 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Gabriela Babjáková

zobraziť telefón