logo reality.sme.sk

Kancelárie, Prešov, 500 m², Pôvodný stav ID: 2176055

Lokalita: Prešov
Ulica: Levočská
Úžitková plocha: 500 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 12.08.2021
500 m2
6 € m2/mesačne

Kancelárske priestory na prenájom, 500m2, Levočská, Prešov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory/služby na hlavnom ťahu Levočská ulica, Prešov. Kancelárie sa nachádzajú vo výškovej budove na 1. NP. Jedná sa priestor o veľkosti 500m2 vhodný na open-office. Toalety sú situované na chodbe. Podľa dohody je možná rekonštrukcia na základe požiadavky klienta. Je možnosť prepojiť schodiskom s priestormi na prízemí (64m2), čím klient získa samostatný vchod z ulice.

Budova je pri hlavnej križovatke pod hotelom Šariš, čím je dobrá dostupnosť aj pre peších, k MHD, ale aj na výjazd na hlavný ťah smer Poprad. Budova má 9 NP, 3x výťah + nákladný výťah, vchody sú z prednej aj zadnej strany od parkoviska. Na budove je umiestnená optika. Prízemie budovy - recepcia, jedáleň, lekáreň, obchody. Ďalej sa v budove nachádzajú prevádzky ako reštaurácia, psychológ, fotoslužba, kaderníctvo, nechtové štúdio, výučba jazykov, poisťovne. V blízkosti je centrum mesta, hotel, diskotéka, kaderníctvo, poliklinika, obchody, banky, MHD, parkovanie a iné.

V budove sú voľné aj obchodné priestory o veľkosti 62m2, 60m2 a 64m2 a priestory vhodné na open-office o veľkosti 300m2. Cena za prenájom je 6eur/m2/mesiac + DPH + elektrina. V cene je zahrnuté vykurovanie. Parkovanie, reklama a možnosť napojiť sa na internet sú možné za poplatok. Depozit je 3-mesačné nájomné bez energií a bez DPH.

Cena prenájmu nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s prenájmom.
Bližšie informácie na tel.č. 0918 749 460.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 500 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Ing. Lenka Snopeková

zobraziť telefón