logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nitrianske Hrnčiarovce, 82 m², Novostavba ID: 2174329

Lokalita: Nitrianske Hrnčiarovce
Ulica: Jelenecká
Výmera pozemku: 280 m2
Úžitková plocha: 82 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.08.2021
82 m2
179 900 €

NAD VINICAMI – posledný 4i RD za cenu bytu, SKOLAUDOVANÉ!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového domu v projekte Nad Vinicami. Prečo sa tlačiť v byte, keď za tú istú cenu môžete mať komfort moderného domu so záhradou? V ponuke je posledný voľný dom v tomto takmer vypredanom projekte!

Vitajte v novej rezidenčnej štvrti Nad Vinicami na rozmedzí Nitry a obce Nitrianske Hrnčiarovce. Jedinečná prírodná lokalita tu poskytuje pokoj na úpätí majestátneho kopca Zobor a pritom neoberá obyvateľov o kontakt s mestom. Z domu Nad Vinicami je to doslova na skok do lesa, ako aj do centra s kompletnou občianskou vybavenosťou. Odtiaľto máte rovnako blízko za prácou, zábavou aj relaxom.

V ponuke posledný praktický a moderný 4-izbový dom.
Pozrite si bývanie v projekte Nad Vinicami vo virtuálnej realite https://vre.mollyinvr.com/player/636eDC46FF5C872Cc4a429Ff , alebo si rovno dohodnite obhliadku vzorového domu.
Spoznajte bližšie možnosti bývania v top lokalite Nitry na webovej stránke www.nadvinicami.sk

PROJEKT
Projekt 4-izbových rodinných domov sme pripravili predovšetkým s ohľadom na potreby mladých rozrastajúcich sa rodín. Tak ako potrebuje svoj priestor každý jednotlivec, tak prekvitá rodinný život vo veľkom spoločnom obývacom priestore.
Pritom sme však nikdy neprestali myslieť na dostupnosť takéhoto bývania. Správnosť tohto prístupu nám potvrdila prax. Podobný projekt je už overený – predstavili sme ho a s veľkým úspechom vypredali v Bernolákove.

Architektonické prevedenie týchto domov zabezpečuje, že vaše bývanie nezovšednie a stane sa pre vás domovom na dlhé roky.

ŠPECIFIKÁCIE
Plocha RD : 82 m2
Plocha terasy: 22 m2
Plocha pozemku: 280 m2
Prevedenie: holodom

DISPOZÍCIA
Interiér s troma izbami a rozľahlou dennou miestnosťou poskytuje dostatok priestoru pre všetky rodinné aktivity. Moderne navrhnuté veľkoplošné okná príjemne presvetlia obytnú zónu a zároveň slúžia aj ako prechod na terasu so záhradou. Pred každým z domov sú až dve parkovacie miesta.

Cena: už od 179 900 €

Kontaktujte nás už dnes! Získajte viac informácií a vyberte si svoje vysnívané bývanie.
V prípade akýchkoľvek otázok vám radi odpovieme telefonicky na 0915 577 410 alebo emailom na stetiar@pupava.com

Chránime vaše financie:
1. Garantujeme vám VRÁTENIE REZERVAČNEJ ZÁLOHY v plnej výške, ak využijete nášho hypotekárneho špecialistu a hypotéku nezískate.
2. Kúpnu cenu nehnuteľnosti môžete zaplatiť v dvoch splátkach, pričom prvá splátka kúpnej ceny (rezervačná záloha) je vo výške 10 % z kúpnej ceny. Zvyšných 90 % platíte až po kolaudácii.

Chránime vás aj seba:
1. Využite možnosť ONLINE OBHLIADKY prostredníctvom mobilných technológií – ak nechcete byť osobne prítomní na mieste, naši predajcovia vám zabezpečia obhliadku nehnuteľností cez realtime video prostredníctvom skype alebo whatsapp hovoru.
2. Naši predajcovia pri osobných obhliadkach používajú ochranné pomôcky – rúška a jednorazové rukavice.

Viac informácií o projekte, možnostiach financovia nehnuteľnosti a online obhliadkach u nášho predajcu.

Martin Štetiar
mobil: 0915 577 410
mail: stetiar@pupava.com

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 280 m2
Úžitková plocha 82 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

pupava development, s.r.o.

Zuzana Solčanská

zobraziť telefón