logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Smrečany, 13030 m² ID: 2173267

Lokalita: Smrečany
Výmera pozemku: 13030 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.08.2021
0 m2
39,9 €

Prekrásny slnečný pozemok pre rodinné domy

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

032-14-BIDZ3a
Exkluzívne ponúkame na predaj nádherný slnečný pozemok na stavbu rodinných domov medzi Vitálišovcami a Smrečanmi momentálne vedený ako TTP a orná pôda , ktorý ponúka jedinečnú príležitosť pre investora. Pozemok o rozlohe 13030m2 je možné rozdeliť na niekoľko stavebných pozemkov, čím jeho cena vzrastie niekoľkonásobne. Prístup na pozemok je z obecnej cesty a IS na nachádzajú na pozemku. Momentálne je urobený prívod plynu, kanalizácie a elektriky, voda je v riešení.
Obec Smrečany je prívetivá dedina ležiaca 5 km na sever od okresného mesta Liptovský Mikuláš. Rozkladá sa v srdci Liptova, Liptovskej kotliny. Poloha obce predurčuje k navštevovaným turistickým miestam nakoľko hlavný smer do oblasti Liptov-Západné Tatry , Žiarska a Jalovecká dolina prechádza práve ňou. Práve táto oblasť sa stala vyhľadávaným miestom pre ľudí, ktorí túžia po novom domove v lone krásnej prírody obkolesený našimi horami.
Cena je , vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.
Skopírujte si link a vstúpte na ponúkaný pozemok prostredníctvom snímky 360 https://my.matterport.com/show/?m=8AuN4Y8tvtH

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 13 030 m2

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Bianka Dzurišová

zobraziť telefón