logo reality.sme.sk

Obchodné, Pezinok, 50 m², Pôvodný stav ID: 2170714

Lokalita: Pezinok
Ulica: Meisslova
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 05.08.2021
50 m2
850 € mesačne

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 47 m2 OBCHODNÉHO PRIESTORU V PRIAMOM CENTRE MESTA, PEZINOK, MEISSLOVA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v priamom centre mesta Pezinok na Meisslovej uliciPriestor o výmere 47,285 m2 má priamy vstup z ulice s výkladom, jeho poloha poskytuje rôzne možnosti. Prirestor je po rekonštrukcii, má znížené stropy s osvetelním, na stenách je omietka s tapetami, podlaha je pokrytá kobercom. Vykurovanie a chladenie je zabezpečené klimatizáciou, ohrev vody elektrickým boilerom. Priestor má vzduchotechniku na odsanie pachu.


Dispozícia priestoru:


- predná prechodná časť priestoru so vstupom z ulice a výkladom. Priestor má aj bočný vstup cez spoločné priestory. Nachádza sa tu pult s kuchynským kútom s nerezovým drezom.


- bočná neprechodná časť priestoru


- samostatné WC s umývadlom


Lokalita:


Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí.V tesnej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park. 


Cena 850 €/mesiac. Elektrina a voda je zvlášť. Depozit je vo výške jednomesačného nájomného. Províziu RK je vo výške jednomesačného nájmu.


Kontakt: 0911/247 257


www.arete.sk


Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Areté real, s.r.o.

René Bednarič

zobraziť telefón