logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Zvolen, 59.17 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2170566

Lokalita: Zvolen
Ulica: J. Banika
Úžitková plocha: 59.17 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 05.08.2021
59,2 m2
460 € mesačne

Útulný 2 izbový byt na prenájom v meste Zvolen, časť Podborová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt v meste Zvolen, časť Podborová. Uvedený byt sa nachádza na prvom vyvýšenom poschodí zatepleného bytového domu, pričom je čiastočne zariadený vstavanými skriňami, práčkou, gaučom, skriňovou posteľou atď.. Tento byt disponuje výmerou podlahovej plochy o veľkosti 59,17 m2, ktorá zabezpečuje dostatok priestoru pre komfortné bývanie. K tomuto bytu prislúcha aj pivnica. Byt pozostáva z dvoch obytných miestností a z príslušenstva, ktorým je okrem pivnice aj samostatná kuchyňa, samostatná kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Parkovanie je verejné a možné aj v neskorších hodinách. Ponúkaný byt sa nachádza vo veľmi dobrej a vyhľadávanej lokalite, ktorá prináša pokojné bývanie. Oproti bytovému domu sa nachádzajú aj potraviny Coop Jednota a reštaurácia Preskoč. Na druhej strane budovy v ktorej sa nachádzajú uvedené prevádzky je zastávka MHD. Do centra mesta Zvolen sa dá dostať pešo za 20 minút a autom za 5 minút.

Na fotkách je zachytené ešte zariadenie a veci aktuálneho nájomníka, ktorý v súčasnosti byt vypratáva. Byt je voľný ihneď.
Nájomné je majiteľkou bytu stanovené vo výške 460 Eur mesačne aj s energiami. Pri uzavretí rezervačnej zmluvy vážny záujemca uhrádza rezervačnú nevratnú zálohu vo výške 460 Eur a pri uzavretí nájomnej zmluvy nájomné za prvý mesiac nájmu vo výške 460 Eur a vratnú kaucia vo výške 460 Eur.

V prípade vážneho záujmu o poskytnutie ďalších informácií a o dohodnutie obhliadky nás smelo kontaktujte.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 59,2 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

Newcastle Reality s.r.o.

Vladimir Mikuš

zobraziť telefón