logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Prievidza, 51 m², Pôvodný stav ID: 2170455

Lokalita: Prievidza
Ulica: Cesta Vl. Clementisa
Úžitková plocha: 51 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.08.2021
51 m2
65 000 €

2-izbový byt s loggiou, sídlisko SEVER

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

LARES reality vám ponúka -2-izbový byt vo výmere 51m2 s lóggiou, byt je v pôvodnom stave, byt je stredový, nachádza sa na 2. poschodí v 4-poschodovom panelovom bytovom dome s výťahom. Bytový dom je situovaný na jednom z najobľúbenejších oblastí na bývanie v Prievidzi, sídlisko Sever, sídlisko plné zelene s možnosťou vychádzok do okolitej prírody, blízkosť lesného parku poskytuje priestor aj pre nadšencov behu a bicyklovania. V tejto lokalite máte po ruke detského doktora, zubára, lekáreň, potraviny, kaviareň, reštauráciu.

DISPOZÍCIA: ( pôdorys vo fotkách ) Dispozične je riešený nasledovne: vstupná hala, kúpeľňa, WC, kuchyňa s výstupom na loggiu, obývacia izba a spálňa, k bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. Byt je vyprataný, k dispozícii ihneď.

TECHNICKÝ STAV: Okná v byte sú plastové, inak je byt v pôvodnom stave.

BYTOVÝ DOM: je zateplený, má plastové okná a plastové vchodové dvere, čisté a udržiavané spoločné priestory, pôsobí veľmi dobrým dojmom. Parkovanie pred bytovým domom je bez problémov.

Ak sú pre vás perfektná dostupnosť, kompletná občianska vybavenosť a pôvodný stav bytu, kde si môžete realizovať vaše vysnívané bývanie vašimi požiadavkami na bývanie , tak ma neváhajte kontaktovať na 0917 114 229
Ludmila Galambošova
pre bližšie informácie , prípadne dohodnutia si obhliadky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 51 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

LARES reality s.r.o.

LARES reality s.r.o.

zobraziť telefón