logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, 244 m² ID: 2170265

Pozemok na Chorvátskom ostrove Dugi Otok – letovisko Soline

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj pozemok tvaru štvorca o výmere 244m2 v Chorvátskom letovisku Soline na ostrove Dugi Otok. Parcela je určená pre výstavbu rodinných domov. Pozemok je situovaný v miernom brehu s pekným výhľadom na zátoku Solišćica v tesnej blízkosti zástavby RD napojených na inžinierske siete: elektrika a vodovod. Ku pozemku vedie asfaltová a z časti nespevnená prístupová cesta. Vzdialenosť od pláže je približne 200m.


O lokalite: Letovisko Soline leží v zátoke Solišćica na severozápadnom konci ostrova Dugi Otok. Nachádza sa tu asi 50 domov, celoročne tu býva 10 rodín. Občianska vybavenosť je malá, nachádza sa tu malý obchodík otvorený každý deň v týždni a bar na pláži s príjemnou rodinnou atmosférou. Pláž je tu kamienková s pozvoľným vstupom do mora. Zátoka je čistá, pokojná, menej frekventovaná. Často tu kotvia jachty, keď je more nepokojné. Od hlavného móla každý deň v sezóne odpláva malá výletná loď s turistami na vyhliadkové plavby. Zhruba 1000m od pozemku sa nachádza piata najkrajšia piesočnatá pláž v Chorvátsku s názvom Sakarun, prezývaná ,,chorvátsky Karibik“. Okolité národné parky, miesta, pláže, majáky a ďalšie atrakcie sú vo väčšine prípadov vzdialené iba niekoľkých minút až desiatok minút cestovania autom.


Cestovanie: Na ostrov Dugi Otok sa dostanete trajektom z nového trajektového prístavu Gaženica na východnej strane Zadaru. Dĺžka plavby zo Zadaru do Brbinj (Dugi Otok) je 100 minút. Trajekt jazdí väčšinou 3x denne. Následná cesta autom z Brbinj do Soline trvá približne 20minút.


Odporúčanie: Soline je vhodné pre ľudí vyhľadávajúcich menej frekventovanú a čistú lokalitu. Z podnikateľského hľadiska tu nie sú žiadne hotely ani rezorty, len niekoľko domčekov prenajímaných miestnymi obyvateľmi. Ak by ste chceli Vašu nehnuteľnosť prenajať počas Vašej neprítomnosti a potrebujete správcu, miestni obyvatelia sú k dispozícii.


K dispozícii sú susediace parcely v rade za sebou rovnakého tvaru o výmerách:


257m2 – 26 840 €


244m2 – 26.840€


305m2 – 33.550€


344m2 – 37.840€


311m2 – 34.210€

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 244 m2
Voda Studňa
Elektrina 230/400v

Kontaktné údaje

RUCE real, s.r.o.

Tomislav KOKANOVIČ, RSc.

zobraziť telefón