logo reality.sme.sk

Orná pôda, Michalovce, 2009 m² ID: 2169931

Lokalita: Michalovce
Ulica: Lastomírska
Výmera pozemku: 2009 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.08.2021
0 m2
48 000 €

EXKLUZÍVNE. NA PREDAJ POZEMOK NA PODNIKANIE V MICHALOVCIACH (N044-14-JOHA)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

N044-14-JOHA
Zverejňujeme iba aktuálne ponuky.

Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality ponúka na predaj pozemok vhodný na komerčné účely v priemyselnej zóne Michaloviec.

Ak hľadáte miesto pre vaše podnikanie, tento rovinatý pozemok o výmere 2009m2, sa nachádza vo výbornej lokalite. Môže byť vhodným na výstavbu menších skladovacích priestorov, parkovanie vášho vozového parku, menšej čerpacej stanice, čohokoľvek. Inžinierske siete v dosahu, alebo na pozemku.

Rozmery cca 20x118x63m.
Pozemok je v OV.

HOĎTE STAROSTI S PREDAJOM ALEBO KÚPOU VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI NA NAŠE PLECIA

Sme realitná kancelária pôsobiaca v rámci celého Slovenska, svoju pečať chceme zanechať aj na Zemplíne, v meste Humenné a blízkom okolí. Vďaka nám si už množstvo ľudí našlo svoj nový domov, alebo sa s radosťou rozlúčili so svojou nehnuteľnosťou, aby tam, kde oni končia, niekto iný začal snívať svoj sen o ideálnom bývaní. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv.

V prípade záujmu ma kontaktujte...
Váš maklér

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 009 m2
Voda Studňa
Elektrina 230v
Plyn 2
Kanalizácie 2

Kontaktné údaje

Nové bývanie

Jozef Haraščák

zobraziť telefón