logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trávnica, 72.10 m², Novostavba ID: 2169592

Lokalita: Trávnica
Ulica: Trávnica
Výmera pozemku: 350 m2
Úžitková plocha: 72.10 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.08.2021
72,1 m2
95 000 €

Novostavba vášho domova za cenu bytu v obci Trávnica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový nízkoenergetický drevovom nachádzajúci sa v malebnej dedinke Trávnica, ktorá sa nachádza pri Podhájskej - termálne kúpalisko. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu.

Za uvedenú cenu sa predáva jedna polovica dvojdomu v stave holodom s možnosťou dokončenia od 6 000 - 8 000 eur podľa náročnosti klienta.
K domu prislúcha vlastná záhrada a parkovacie miesto pred domom.
V cene rodinného domu je oplotenie a s bránou.

Predstavujeme Vám nízkoenergetický DREVODOM.

Drevodomy už dávno predbehli výstavbu štandardných murovaných domov a v dnešnej dobe prinášajú istotu, že pri dobre spracovanej projektovej dokumentácie, logistike a organizácie, je možné už od 5 mesiacov od začatia výstavby bývať vo vlastnom.

Určite oceníte kvalitu, individuálny či flexibilný prístup, príjemné teploty v zime či v lete a to za nízke mesačné náklady od 50 až 80,- eur mesačne vďaka fyzikálnym vlastnostiam použitých materiálov a skladby, keďže od 1.1.2021 musia byť všetky stavby na bývanie navrhnuté v energetickej triede A0, čo vytvára väčší tlak na stavbárov a výrobcov tepelne izolačných materiálov.

Stručná technická špecifikácia:

Výhody oproti murovanej stavbe: ľahšie sa dostať do energetickej triedy, vyšší pomer úžitkovej a zastavanej plochy, žiadne mokré procesy, rýchlejšia výstavba. Keďže sa jedna o drevostavbu tak výstavbu neovplyvňuje mráz, či dlhšia nepriaznivosť počasia (okrem montáže skeletu a strechy samozrejme)

V cene je zahrnutá aj bezplatná najvýhodnejšia ponuka financovania prostredníctvom úveru, kompletný právny servis, poplatky na katastri a u notára.

Neďaleké mestá: Nitra, Nové Zámky
Oddych: Podhajská (kúpaliská, wellnes, reštaurácie, kino,...)

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet terás 1
Výmera pozemku 350 m2
Úžitková plocha 72,1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.

Lucia Janičová

zobraziť telefón