logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Levice, 73 m², Vo výstavbe ID: 2168602

Lokalita: Levice
Ulica: Krížny vrch
Úžitková plocha: 73 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.08.2021
73 m2
135 000 €

MOVEON ponúka na predaj novostavbu RD vo vyhľadávanej lokalite Levíc

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predávame šikovný 3 izbový bungalov o podlahovej ploche 73 m² postavený na parcele s rozlohou 374 m². Dom je postavený z porfixu zateplený 15cm polystyrénom, strecha je pokrytá strešnou krytinou Bramac, kúrenie je riešené úsporným podlahovým kúrením s termostatom zvlášť pre každú miestnosť, okná sú šesťkomorové, každá izba má vlastnú rekuperačnú jednotku. Energetická náročnosť domu zodpovedá najnovším štandardom a majiteľovi prináša nízke prevádzkové náklady. Dom pozostáva z priestrannej obývačky s dvoma francúzskymi oknami prepojenej s kuchyňou so špajzou, 2 izbami, kúpeľňou s WC a technickou miestnosťou. Táto novostavba sa predáva v štádiu holodom, sanitu, podlahy, dvere, kuch.linku si môže nový majiteľ dokončiť podľa vlastných predstáv, je možné dohodnúť aj dokončenie na kľúč. Pozemok patriaci k domu je rovinatý, pred domom je dostatočný pristor na parkovanie 2 áut, k domu bude patriť 1/3prístupovej cesty ktorá je súkromná len pre 3 domy stojace v uličke.
Jedná sa o novostavbu vo vyhľadávanej lokalite Krížny vrch v blízkosti prírody, ale zároveň krátkej vzdialenosti od centra mesta. Neváhajte s rezervovaním si obhliadky vzhľadom na atraktivitu danej ponuky.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám sprostredkujeme za najlepších podmienok na trhu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 73 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

MOVEON s.r.o.

Ing. Tomáš Stach

zobraziť telefón