logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Svätoplukovo, 96 m², Novostavba ID: 2168585

Lokalita: Svätoplukovo
Ulica: Svätoplukovo
Zastavaná plocha: 50 m2
Celková plocha: 102 m2
Úžitková plocha: 96 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.08.2021
96 m2
84 000 €

Na predaj: Dvojdom v obci Svätoplukovo

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj novostavbu dvojdomu v obci Svätoplukovo s možnosťou dokončenia na kľúč podľa požiadaviek nového majiteľa.  VÝMERA:bytové jednotky sú rovnaké, odlišná je plocha pozemku po ohradení a rozdelení domov1. bytová jednotka cena 94 000€ (možnosť dohody)- 3 izbový poschodový rodinný dom,- úžitková plocha 96m2 + balkón 6m2- zastavaná plocha 50m2 - pozemok 360m2 s právom prechodu k 2. bytovej jednotke- v tejto časti sa nachádza studňa 2. bytová jednotka cena 84m2- 3 izbový poschodový rodinný dom,- úžitková plocha 96m2 + balkón 6m2- zastavaná plocha 50m2 - pozemok 154m2 DOM:- možnosť kúpiť aj ako celok v aktuálnom stave alebo po dohode možnosť dokončiť do štádia holodomu- na dome sa aktívne pracuje, budovanie oplotení- stále je možné zvoliť dispozičné riešenie na poschodí podľa vlastných požiadaviek- ceny sú uvedené v štádiu hrubá stavba- bytové jednotky budú oddelené, každá má vyhradené parkovanie min. na 3 autá- inžinierske siete v dome, predpríprava na zavedenie plynu Štádium dokončenia závisí na dohode s novým majiteľom. Vhodné aj ako investičná príležitosť.

 DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:-        prízemie – vstupná hala, obývacia miestnosť, jedáleň, samostatné WC, kotolňa-        poschodie - dve obytné miestnosti, kúpeľňa s WC, balkón PARKOVANIE:

Vo dvore aj pred domom  LOKALITA:Dom sa nachádza v zastavanej časti obce, v okolí sa nachádza škola, škôlka, obecný úrad, potraviny, pošta, kostol, ranč, kúpalisko.Vzdialenosť od NR 15 minút, napojenie na R1 do 10 minút.  VÝHODY:- novostavba v kvalitnom prevedení- možnosť prispôsobenia- dokončenie na kľúč podľa požiadaviek- investičná príležitosť- tichá časť obceCENA:Podľa štádia dokončenia - možná dohoda. Bližšie informácie telefonicky.V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.Možnosť vybavenia najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru v spolupráci so všetkými bankami na Slovensku. KONTAKT:Lucia Mrvová0948 638 006


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet balkónov 1
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 96 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.

Lucia Mrvová

zobraziť telefón