logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vilyvitány, 85 m², Pôvodný stav ID: 2168544

Lokalita: Vilyvitány
Ulica: Somogyi Béla
Zastavaná plocha: 130 m2
Výmera pozemku: 1247 m2
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.08.2021
85 m2
19 300 €

GEMINIBROKER v obci Vilyvitány ponúka 2 izbový rodinný dom vo veľmi dobrom stave

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER v obci Vilyvitány ponúka 2 izbový rodinný dom vo veľmi dobrom stave. Tento rodinný dom bol postavený cca v roku 1945 z kameňa na rovinatom pozemku s rozlohou 1247m2. Obytná plocha domu je cca 85m2. V dome sa nachádzajú dve izby, vstupná veranda, chodba. V jednej izbe sa nachádzajú dyle, inde je beton a PVC, na verande je dlažba. V dome nie je zavedená voda. Kuchyňa a kúpeľňa sa nachádza vo vedľajšej budove, kde je takzvaná letná kuchyňa. V tejto časti budovy sa nachádzajú aj ďalšie skladové priesstory. Na pozemku sa nachádza, dreváreň, kurín. Žumpa na dvore nie je. Strecha na dome je škridľa a je v dobrom stave. Celkový stav domu je veľmi dobrý. Vykurovanie je zabezpečené kachlami na tuhé palivo. Pod domom sa nachádza pivnica.  V dome je zavedená voda a elektrina. Plyn a kanalizácia v obci nie je. 


Cena 19 300 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 1 247 m2
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón