logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Regéc, 80 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2168539

Lokalita: Regéc
Ulica: Fő út
Zastavaná plocha: 120 m2
Výmera pozemku: 958 m2
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.08.2021
80 m2
45 300 €

GEMINIBROKER ponúka v obci Regéc veľmi pekný 2 izbový rodinný dom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER ponúka v obci Regéc veľmi pekný 2 izbový rodinný dom.  Tento rodinný dom bol postavený z kameňa a tehál v roku 1945 na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 958m. Obytná plocha domu je cca80m2. V dome sa nachádza priestranná vstupná veranda, kuchyňa, kúpeľňa a dve izby. V prednej izbe sú parkety, v zadnej PVC a koberce. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi pieckami na tuhé palivo a olejovými radiátormi.  V kuchyni sa nachádza sporák, no voda v kuchyni nie je zavedená. Súčasťou domu je letná kuchyňa, kde sa nachádza vodovod, drez na umývanie riadu a špajza. Súčasťou domu je garáž. Pod domom sa nachádza pivnica z prednej strany, kde sa nachádza aj pec, ktorá sa kedysi využívala na pečenie chleba a varenie. Na pozemku sa nachádza krásny veľký orech a ovocné stromy.  V dome je zavedená voda a elektrina, plyn v obci nie je a kanalizácia je riešená formou žumpy. Dom je vo veľmi dobrom zachovalom stave a po kúpe je možné ju ihneď využívať. Sedlová eternitová strecha je tiež v dobrom stave. 


Cena 45 300 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 958 m2
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón